Na svém se šetřit opravdu nevyplácí

Pracuji jako recepční v jedné cestovní kanceláři a nedávno jsme řešili nepříjemnou situaci. Protože naše fasáda už vypadala otřesně. Prvně jsme si mysleli, že je to jen špína, tak jsme to chtěli nechat zamalovat. Jenže jsme to tak vyřešit nemohli, protože jsme zjistili, že ty fleky vlastně nejsou žádná špína, ale nicméně to byla plíseň. A to už opravdu jen tak zamalovat nemůžete.

Bylo potřeba, aby se to pořádně vyčistilo, ale s tím opravdu nikdo nevěděl, jak si poradit. Proto jsme si řekli, že bude nejlepší, když si na to najmeme nějakou firmu. Začali jsme teda hledat na internetu nějakou firmu, která by se o to postarala. Chtěli jsme sice nějakou, u které bychom měli jistotu, že ji někdo z našich známých vyzkoušel a měl s ní dobré zkušenosti.

Jenže…

Jenže nikdo žádnou neznal, tak jsme se museli spolehnout na internet. Nicméně to rozhodně nebylo na škodu, protože jsme našli Čištění oken Praha, která se nám zalíbila a začali jsme se víc zajímat už jen o jejich stránky a přečetli jsme si tam řadu informací. Nejenom že to tedy vypadalo, že to bude už opravdu něco, co nám pomůže, ale také jsme na tuto firmu našli všude jen pozitivní ohlasy, takže jsme se rozhodli do toho investovat. A vyplatilo se to a všem tuto firmu doporučujeme.

Při práci postupují následujícím způsobem. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření.

LSG…

LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Nikdy by mě nenapadlo, jak snadno může plíseň vznikat a ani nikoho z rodiny ne. A to platí i pro interiér, nejen pro venkovní stěny domu. Proto je lepší si jej opatřit dopředu jako prevenci. Ne nadarmo se říká, že prevence je tím nejlepším řešením. Je lepší se spolehnout na nátěr LSG.

Protože sama za sebe mohu potvrdit, že funguje opravdu spolehlivě a dlouhodobě, takže vám mikroorganismy na fasádě nebudou dělat žádné vrásky. A skvělé je, že firma nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, takže až budeme zase něco potřebovat, tak se určitě obrátíme právě na ně. Byli jsme totiž s nimi spokojeni v každém ohledu. Je pravda, že cena není nejnižší, ale věřte mi, rozhodně se vyplatí do toho investovat. Z hlediska poměru cena výkon zde pořád mluvíme o velmi výhodné nabídce. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Author: Nikola

Share This Post On

Submit a Comment