Můžeme se ně s klidem spolehnout

V naší prodejně se starožitným nábytkem jsme nedávno řešili docela hodně nepříjemnou situaci. Na fasádě se nám totiž udělala plíseň. Prvně jsme si mysleli, že je zeď jen špína a chystali jsme se zeď vymalovat. Jenže při bližším prozkoumání jsme zjistili, že to byla plíseň. A o tu už muselo být postaráno pořádně. Snažili jsme se to prvně vyčistit. Ale moc velký úspěch jsme s tím zrovna nesklidili. Tudíž nám nezbývalo nic jiného než se obrátit na odborníky, jak čistit fasádu od plísně.

A těmi jsou zaměstnanci firmy. A ráda bych se o ní zmínila, protože nám moc pomohli. Nabízí službu čištění fasád, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

Stačí…

Stačí velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem a ten způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem LSG  nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Takže každá buňka bude okamžitě zničena.

A proto se nemusíte bát, že by vás plíseň nebo jiné nečistoty měli ještě někdy ve snech strašit. A u buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny, takže je nátěr pro vás a vaše zvířata a tak dále zcela bezpečný. Přípravky LSG neobsahují toxické látky, těkavé polutanty, organické rozpouštědla, kovy nebo nanočástice a jejich efektivita je po zaschnutí okamžitá bez potřeby UV záření.

Ošetřené…

Ošetřené povrchy jsou při tom odolné dešti, vlhkosti, UV záření, většině desinfekčních prostředků a jsou omyvatelné se zvýšenou otěruvzdorností. Přípravky jsou ekologické s trvalou funkcí. Aplikační jednoduchost, cena, snadná údržba a široké spektrum možností užití činí z přípravků LSG moderní a efektivní řešení v ochraně proti napadení plísněmi, bakteriemi, houbami nebo kvasinkami.

Domluva s nimi byla taky bezproblémová. A jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže jsme se na ně rozhodně neobrátili naposledy. Naše podlaha by už taky potřebovala pořádně vyčistit, a protože víme, že oni odvádí skvělou práci, tak víme, že se na ně můžeme spolehnout i v tomto případě. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Author: Nikola

Share This Post On

Submit a Comment