Něco účinného na vyčištění?

V naší umělecké galerie mám na starosti provoz budovy a konkrétně dohlížím na úklid a pak na administrativu. A nedávno jsme měli problémy s naší fasádou, a sice proto, že byla už nejenom špinavá, ale byla na ní dokonce i plíseň. A to už byl opravdu problém. Něco takového uměleckou galerii rozhodně krášlit nemůže a taky jsme se báli, aby se ta plíseň nerozlezla. Takže jsme se snažili to vyčistit, ale prostě nám to nešlo.

A věděli jsme, že vyčistit toto bude moc složité. Takže bude rovnou lepší přenechat to někomu jinému. Někomu, kdo by věděl, jak na to, nějací profesionálové. Začali jsme teda hledat na internetu nějakou firmu, která by se o to postarala, jak čistit špinavou fasádu, u které bychom měli jistotu, že to dobře dopadne, tak jsme pročetli několik recenzí na internetu.

A našli…

A našli jsme tam firmu, která se nám zalíbila a začali jsme se víc zajímat už jen o jejich stránky a přečetli jsme si tam řadu informací. Bylo vidět, že se v této problematice opravdu vyznají, tak jsme naznali, že to bude asi ta nejlepší možnost, jakou bychom si mohli vybrat. A vyplatilo se, protože odvedli skvělou práci. Postup jejich práce je následující – nejdřív zeď pořádně od všeho mechanicky očistí, aby na zdi nebyla opravu jediná nečistota.

Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

Takže…

Takže je vidět, že je opravdu univerzální, můžete si tím pojistit prakticky jakýkoli povrch. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách.

Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A i za rozumnou cenu. Jistě, není nejnižší, ale za tu kvalitu, za jakou nabízí, to rozhodně není žádná katastrofa. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Author: Nikola

Share This Post On

Submit a Comment