Nechali jsme si ji dát i dovnitř, abychom měli jistotu

Pracuji v jednom malinkém bylinkářství, kde prodáváme hlavně sypané bylinkové čaje. Různé tablety z bylinek, bylinkovou kosmetiku a masky a tak podobně. A vždycky byl u nás tak trochu problémem, že náš obchůdek je situován do takové zapadlé uličky, která sama o sobě nevypadá úplně reprezentativně. A proto jsme se vždycky snažili, aby náš obchod vypadal dobře, aby zkrátka trochu vyčníval a dělal na lidi i dobrý dojem. Jenže bohužel, naše fasáda už dobře nevypadala. Byly na ní ošklivé mapy černé špíny a našli byste na ní i plíseň. A věřte mi, že něco takového opravdu dokáže odradit víc než jen pár zákazníků. A věděli jsme, že my to samy vyčistit nedokážeme, tak jsme řekli majiteli, že by bylo vhodné na to najmout nějakou firmu. A tak souhlasil, ale my měli nějakou vybrat a zařídit to. Ale protože jsme žádnou neznali, tak bylo potřeba provést menší průzkum na internetu. A jednu skvělou jsme našli.

Jedná…

Jedná se o úklidovou firmu. Měli na internetu samé dobré reference, tak jsme si řekli, že nebudeme hledat nikoho dalšího a necháme si plíseň odstranit právě od nich. A hned jak jsme jim zavolali, tak na nás udělali dobrý dojem, domluva s nimi byla perfektní. Pak přijeli k nám a pustil se do práce. Zaměstnanci nejdříve nanesli na plíseň dezinfekční prostředek, a poté na něj nanesli protiplísňový nátěr LSG je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály. A proto jsme si ho nechali dát i dovnitř, abychom měli jistotu, že to do budoucnu nebudeme muset řešit. Věřte mi, nestojí to za to, je lepší se o takové věci postarat dopředu. A díky nátěru LSG máme jistotu, že vše bude v pořádku.

Jsme…

Jsme s ním opravdu spokojení a můžeme jedině doporučit, protože plíseň skutečně zmizela a od té doby se již nevrátila. A musím doporučit firmu celkově, protože odvedli skvělou práci a i zaměstnanci byli moc milí. I ceny nám přišly v pořádku. Je pravda, že jsou sice o něco vyšší, ale když přihlédneme ke kvalitě, jakou firma nabízí, tak ta cena je naprosto v pořádku. Člověk si za kvalitu holt musí někdy připlatit. A i zaměstnanci Čištění zateplené fasády Praha jsou velmi milí, spolupráce s nimi byla bezproblémová. Tato firma realizuje firmy po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Byli jsme s nimi spokojeni ve všech ohledech, a tak je moc všem doporučujeme.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Author: Lucie

Share This Post On

Submit a Comment