Díky tomuto nátěru a práci zaměstnanců

Protože čištění fasád není rozhodně žádná legrace a také není řešením ji pouze přemalovat, protože tak všechny nečistoty a bakterie ve fasádě zůstanou, tak je lepší se obrátit na profesionály. Zvlášť, když se vám tam ke všemu ještě začne dělat plíseň. A jedny specialisty bychom vám chtěli doporučit. Jsou to zaměstnanci z úklidové firmy. Protože plíseň vzniká mnohem snáze, než se většina lidí domnívá. Prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou. O a nám se plíseň udělala na venkovní zdi naší firmy. Nechali jsme si ji kdysi zateplit, a jak je vidět, tak toto rozhodnutí mělo i svou negativní stránku. No, ne nadarmo se říká, že každá mince má dvě strany.

Pro…

Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucích nečistot zbavit, je revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by to nějakým způsobem mohlo ublížit vašim dětem, popřípadě domácím mazlíčkům. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. A díky tomuto nátěru a práci zaměstnanců z této firmy máme od plísní pokoj.

Černou…

Černou plíseň nejprve očistili velmi účinným dezinfekčním prostředkem, díky kterému byla naše fasáda opět čistá. A aby se tam plíseň už znova neobjevila, protože by pouhé samotné vyčistění bez nějaké další prevence nebylo řešením, nanesli na fasádu protiplísňový nátěr LSG. A díky tomu už máme skutečně klid. A když jsme viděli, co všechno plíseň obnáší, rozhodli jsme se si ten nátěr dát i do interiéru naší budovy. Takto máme totiž jistotu, že několik let problémy s plísněmi opravdu nebudeme muset řešit. I zaměstnance Čištění fasády Ostrava musíme vychválit. Nejenom že odvedli opravdu skvělou práci, ale jsou i velice milí a přívětiví a spolupracovalo se nám s nimi opravdu skvěle. Takže nám nezbývá nic jiného, než ji všem doporučit.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Author: Lucie

Share This Post On

Submit a Comment