Vše snadno zjistíte na webových stránkách

V naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme celou řadu úklidových služeb. V tomto článku bychom se chtěli zaměřit na naše čištění podlah. Spousta lidí si totiž myslí, že podlahu stačí jednou za čas přetřít mopem a je vyčištěná. Ale ve skutečnosti tomu tak samozřejmě není. Je potřeba dodržovat určité zásady. A jednou z nich je nečistit je levnými přípravky nebo metodami, pokud si je nechcete zničit. Podlahy jsou totiž náchylné na poškrábání, takže pokud je budete drhnout obyčejným kartáčem, tak vám to nepřinese takové výsledky, jaké byste asi chtěli. Toho si byli vědomi i jedni z našich zákazníků. Protože než by se raději pustili do čištění podlah sami, vyhledali naši pomoc. Šlo o čištění podlah v lázních. A je jasné, že v takových velkých prostorách je velmi těžké udržet podlahu neustále čistou. A tak se obrátili na Brno mytí podlah.

staré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovitobnova zašlé podlahy

A my jsme se o vše bez problémů postarali…Brno mytí podlah

A my jsme se o vše bez problémů postarali. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích, protože kyselá chemie je velmi agresivní. Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu, což je právě chemie zásaditá. A to samé platí i o způsobu čištění, je potřeba na to speciálních kartáčů, které v obchodě opravdu neseženete.

Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením fluatace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy. Proto to vždy našim zákazníkům doporučujeme. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy.

hloubkové vyčištění podlahyneagresivní chemie na podlahyschopná firma na čištění podlah

Na podlahu dáváme…

Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí. Takže nejenom že zajistí dlouhodobější krásný vzhled vašich podlah, ale napomáhá i vašemu bezpečí. Což je pro některé pacienty s pohybovými obtížemi v lázních určitě důležité. K našim službám dále patří čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. A realizujeme je po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací navštivte naše webové stránky či nás neváhejte kontaktovat.

podlaha a zvláštnosti její údržbyaby podlaha vydržela dlouho jako novákartáčování podlahy

Author: IVA

Share This Post On

Submit a Comment