Nepotřebujete kouzla. Ale strojové čištění

Nedávno jsme doma řešili opravdu vtipnou situaci. Já jsem odjel zrovna na služební cestu a moje manželka zůstala s naší pětiletou dcerou sama doma. A když jsem se vrátil, tam podlaha v obývacím pokoji byla špinavá od rudého laku na nehty. A když mi žena vyprávěla, jak se to stalo, musel jsem se vážně smát. Dívaly se spolu na pohádku a manželka si u toho lakovala nehty. A usnula s tím, že lahvičku s lakem nechala na stole. A naše dcera se chtěla ženě podobat, tak si začala nehty lakovat taky. A nenalakovala si jen nehty, prsty a oblečení, ale i podlahu. A když se manželka probudila, tak už bylo pozdě. Snažila se podlahu vyčistit, ale nedařilo se jí to. Tak jsem jí řekl, že si na to najmeme nějakou úklidovou firmu, že se o to postarám. Pátral jsem po internetových vyhledávačích a diskuzích po jiných firmách, které by mi zajistili kvalitní vyčištění podlah ve všech patrech a nejlépe během jednoho dne.

Narazil…

Narazil jsem na Brno, hloubkové čištění podlah a ihned jsem jim zavolal. Řekl jsem jim své požadavky a zeptal se, zda kdy je možný nejbližší termín. A byl jsem rád, že mi nabídli, že mohou přijet dokonce týdne. Hned jak přijeli, na nic nečekali a pustili se do čištění. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Podlaha vypadala perfektně a po laku na nehty nezbyla ani památka.

Také…

Také nám bylo doporučeno, abychom ji nechali čistit takto důkladně alespoň jednou za rok. S výsledkem jejich práce jsme moc spokojení. Hlavně už podlaha tolik neklouzala, což bylo pro nás největší výhrou. Dcera je docela hyperaktivní, tak takto aspoň jen tak neuklouzne. Takže pokud poptáváte čištění podlah, tak tato firma je snad nejlepší možností, jakou si můžete vybrat. A své služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a Rakousku. A nabízí celou řadu dalších služeb, takže jsme se na ně rozhodně neobrátili naposledy. Naše okna už taky potřebují pořádně vyčistit a jsme si jistí, že si s tím poradí stejně dobře jako s našimi podlahami.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Author: Lucie

Share This Post On

Submit a Comment