Je tím nejlepším řešením pro vás

S podlahami je sice mnohem méně práce než s koberci. Co se týče jejich udržování, ale i tak je třeba jim věnovat určitou péči. A bohužel spousta lidí si myslí, že obyčejný přípravek a moc stačí k tomu, aby jejich podlahy byly v dobrém stavu. Jenže po nějaké době se na nich špína nahromadí a podlaha začne vypadat zašle. A co potom s tím? Rozhodně není dobré jen podlahu vytírat vodou s klasickým prostředkem na mytí podlah, nebo je drhnout nekvalitními hrubými kartáči. Protože tak byste si mohli podlahu nenávratně poškodit A pokud se vám na ně něco vylije nebo se jinak zašpiní, platí toto pravidlo dvojnásobně. A nám se podlahu právě podařilo zašpinit. Máme s manželem kočku a on se rozhodl, že jí vyrobí prolézačku, protože ty kupované jsou opravdu hodně předražené a nechtělo se nám za to utrácet. Jenže se mu úplně nedařilo a část lepidla skončila i na naší podlaze, aniž by si toho všiml. A potom se to opravdu špatně čistilo.

Takže…

Takže bylo potřeba na to najmout nějakou úklidovou firmu, pokud jsme chtěli, aby byla podlaha zase v pořádku. Ale protože jsme ani jeden z nás neměli s žádnou zkušenosti, museli jsme se poradit na internetu. Díky bohu za google, opravdu. Pročetla jsem několik diskuzí a různých webu, až jsme usoudili, že bude nejlepší se obrátit na Brno mytí podlah. Byla sice o něco dražší než jiné, o kterých jsme se dočetli, ale zase měla ty nejlepší reference, takže jsme usoudili, že bude lepší si připlatit a mít nějakou záruku, že to nebudou úplně zbytečně vyhozené peníze. A jsem opravdu ráda, že jsme se rozhodli právě pro tuto úklidovou firmu. Pracovníci firmy dojeli ve stanovený den na minutu přesně a pustili se do práce. Použili dva druhy chemií, kdy jim pod první chemií lepidlo nechtělo úplně pustit, ale po druhou už ano.

Důkladně…

Důkladně vše kartáčovali kotoučovým strojem a podlahu setřeli. A nemusíte se bát, že by to kartáčování vaši podlahu nějak poškodilo, protože ten stroj je velice šetrný, sami jsme to viděli. Podlaha byla krásná a vyčištěná, nikde nebyla nijak poškozená, naopak hezky prokoukla a vypadala prakticky jako nová. Lepidlo z podlahy samozřejmě zmizelo. Rozhodně jsme se na ně neobrátili naposledy. Doporučuji vám, abyste se pro více informací podívali na jejich webové stránky. K jejich službám totiž patří i čištění koberců, odstraňování plísní a graffiti a mytí oken a výloh. A jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Author: Lucie

Share This Post On

Submit a Comment