Plíseň je nepřítel číslo jedna

Ve městě mám půjčovnu lyží a veškerého lyžařského vybavení. Je to takový menší, ale útulný a čistý obchůdek. Dávám si záležet na tom, aby se tu zákazníci cítili dobře. A mohli si v klidu a pohodlí vybrat to nejlepší. Jenže když se mi na půjčovně na fasádě objevila plíseň, měl jsem obavy, aby mi lidé do půjčovny nepřestali chodit. Plíseň byla černá a dělala na krásné žluté fasádě nehezké fleky a mapy. Snažil jsem se se s ní poprat sám, ale bohužel to nešlo. Všechny prostředky, které jsem tam nastříkal, byly úplně zbytečné. Plísně se po čase objevily zase. Musel jsem zakročit jinak. Na internetu jsem hledal lepší řešení a doufal, že natrefím na nějaké profíky. A stalo se. Našel jsem si Mytí oken Brno, která měla hodně recenzí od lidí, kteří byli spokojeni se službami i jednáním.

protiplísňová ochrana fasádystop šíření plísníjak se zbavit plísní doma

Rozhodl jsem se pro…Mytí oken Brno

Rozhodl jsem se, že tam zavolám a poptám se, co a jak. Když jsem telefon položil, měl jsem dojednanou schůzku a moc dobrý pocit. Protože jsem hovořil s moc milou paní, která mě uklidnila. Říkala, že tým pracovníků firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. si poradí se vším a že nemám mít obavy. A měla pravdu. Za tři dny jsem měl po starostech, protože pracovníci odstranili veškerou plíseň a fasáda vypadala jako zcela nová. Tým má jasný postup, který mu umožňuje dosahovat takových výsledků. Nejdříve začnou mechanickým a chemickým čištěním fasády tlakovou vodou s čistící chemií, která udrží fasádu v dobrém stavu. Fasáda je dokonce i jednotně barevná a není potřeba obnovovat fasádní výmalbu. Pak je na řadě chemický nástřik, a nakonec se aplikuje protiplísňový nátěr LSG. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Nejedná se o žádnou agresivní a nebezpečnou chemii, která by mohla ublížit mně nebo zákazníkům.

jak se zbavit plísní v kancelářijak se zbavit plísní na balkoněizolace a plísně

Nátěr vydrží…

Nátěr vydrží dle klimatické námahy 4 až 6 let, ale v další omezené míře dokonce až 10 let. To mě uklidňovalo, protože je super vědět, že nebudu muset zase za pár měsíců řešit podobný problém. Nátěr je vhodný pro všechny typy povrchů. A to nejen na fasády, ale i třeba na dřevo, linolea, marmolea, kachličky a podobně. Skvělé na nátěru také to, že je odolný vůči UV záření. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I opravdu krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů. Nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Jsou podle mého názoru jedničkou na trhu se špínou.

ošetření fasády proti plísnímcena odstranění plísníjak odstranit plísně

Author: IVA

Share This Post On

Submit a Comment