Díky nanoimpregnaci bude vaše podlaha v perfektním stavu

Ať už se rozhodne pro koberce nebo pro plavoučku, je nutné o ně pořádně pečovat. Nejenže pravidelným čištěním prodloužíte životnost podlahy, ale zbavíte ji i nečistot a bakterií. A skutečného vyčištění nedosáhnete pomocí klasických čisticích prostředků, které zakoupíte v drogerii. A to ani kdybyste nad tím strávili opravdu hodně času. Někdy jsou na to holt potřeba odborníci. A jedny takové známe. Jsou to zaměstnanci z firmy.  Vyzkoušeli jsme ji a nedáme na ni dopustit. Podlaha je po čištění linolea perfektní a bez nečistot. Firma má s čištěním podlah dlouholeté zkušenosti. My jsme potřebovali vyčistit podlahu v naší vinárně. Podlaha už vypadala dost hrozně, navíc jemně lepila a podkluzovala zároveň. Prostě kombinace, o kterou skutečně nestojíte. Tak jsme se to prvně stačili vyčistit sami, ale vůbec nám to nešlo. A tak jsme se obrátili na tuto firmu a ti se o vše postarali. A po této zkušenosti je musím opravdu všem doporučit.

A…

A ten vosk je vážně vynikající věc, kterou bych vám vážně moc ráda doporučila. Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah.

Navíc…

Navíc vám udrž podlahu i déle čistou, už není potřeba ji tak často umývat, protože se na ní nečistoty již tolik neusazují. Protože já jsem s nimi byla maximálně spokojená a na jinou firmu bych se už určitě neobracela, protože tady mám zajištěnou kvalitu po všech stranách a ve výsledku i za rozumné peníze. Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. Určitě jsme se na ně neobrátili naposledy, protože nabízí celou řadu dalších úklidových služeb. Patří k nim čištění koberců, mytí oken a výloh, a to i ve výškách, čištění fasád a odstraňování plísní a graffiti. A to vše realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Author: Lucie

Share This Post On

Submit a Comment