Díky strojovému čištění může být vaše podlaha opět čistá a chráněná

Je sice pravda, že s podlahami je méně práce než s koberci a není nutné jejich čištění věnovat tak velkou péči jako u koberců. Jenže potom už to lidé mnohdy ženou do extrému, že se o podlahy nestarají prakticky vůbec. A pak dochází k jejich velkému znečištění. Ani čištění pomocí nekvalitních prostředků a obyčejných hrubých kartáčů není vhodné. Nekvalitní štětiny by totiž mohli podlahy poškrábat a poničit. Podlahy jsou totiž náchylné na poškrábání, takže pokud je budete drhnout ledabylým kartáčem, nemůže to dobře dopadnout. Zkrátka je těžké se o to postarat vlastními silami. A proto se čištěním podlah zabýváme v naší firmě. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v čokoládovně, kde si s tím sami nevěděli rady, ale nechtěli tak ty podlahy nechat. Nejdříve o to poprosili zaměstnance, ale nepovedlo se úplně podle jejich představ. A těžko jim to zazlívat. Na něco takového je potřeba kvalitních technologií. A my se už o vše postarali.

Naše…

Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích, protože kyselá chemie je velmi agresivní. Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah, protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu, což je právě chemie zásaditá. Použití kyselé chemie při čištění ne tolik závažných nečistot by totiž mohla podlahu poškodit. Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením flotace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy.

Proto…

Proto to vždy našim zákazníkům doporučujeme. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme do podlahy vetřít dvakrát až třikrát, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky lité stěrky čištění vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A patří mezi ně i čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Author: Lucie

Share This Post On

Submit a Comment