Každá podlaha může byt dokonale vyčištěná

V naší firmě nabízíme svým zákazníkům řadu úklidových služeb jako je například čištění podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, čistění koberců, strojové čištění čalounění. Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Dále také zajišťujeme i postavební úklid či úklidové výškové práce. Provádíme také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách.

Po dohodě čistíme žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. V tomto článku bychom se chtěli zaměřit na naše hloubkové strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj. Díky kterému dosahujeme skutečně hloubkového čištění. Postupujeme následujícím způsobem, podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie.

Jakmile…

Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem. Který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

Tento jednokotoučový stroj využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Našich výsledků však nedosahujeme pouze díky nejlepší dostupné technologii, ale i díky tvrdé práci a profesionalitě našich zaměstnanců, kteří jsou všichni řádně proškoleni a jsou špičkami ve svém oboru.

Brigádníky…

Brigádníky v naší firmě nezaměstnáváme. Snažíme se, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v jednom rodinném domě, kde se jednalo o čištění podlahy v kuchyni. Bylo vidět, že byla nejvíce špinavá z celého domu. Klienti říkali, že ji vytírali jako všude jinde po domě, ale i tak byla nejvíce špinavá.

Ono se není moc čemu divit, protože podlaha v kuchyni se vždycky zašpiní nejvíce. A protože si s tím sami nevěděli rady, tak se obrátili na nás. A my se už o čištění linolea postarali podle výše popsaného postupu. Jsme opravdu rádi, že byli s naší prací spokojeni, protože spokojený klient je pro firmu vždy ta nejlepší vizitka. Pro více informací o našich službách se podívejte na naše internetové stránky. Jsme si jisti, že tam z úklidových služeb najdete vše, co byste mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Author: Nikola

Share This Post On

Submit a Comment