Potřebujete skutečně pořádně umýt okna a nevíte jak na to?

Naše firma se nachází v nejvyšších patrech vysoké budovy, takže jejich čištění není zrovna jednoduchá záležitost. V budově, kde je naše firma, je úklidový tým, ale ten se o okna až tak moc nestará. A my sami jsme to taky dělat nechtěli. Nikdo si z nás v mytí oken ve výškách nelibuje a navíc, není to ani vůbec naše práce. A tak jsme si řekli, že si zajdeme nějakou úklidovou firmu, která by se o ta naše okna postarala. Ale rozhodně ne v celé budově, protože majitel budovy to odmítl financovat, ale my to tak ani nechtěli nechat. Proto jsme si sedli k počítači a hledali takovou firmu, která by v co nejkratším termínu naše okna umyla. A tak jsme se podle recenzí rozhodli. Měla opravdu nejlepší ohlasy, takže jsme tak měli alespoň nějakou záruku, že by to mělo dobře dopadnout. A také že ano a musím za sebe i své další kolegy musím říct, že jsme velice spokojeni, nemáme na ně jedinou, ale opravdu jedinou stížnost.

Práci…

Práci provedli rychle a bez nejmenších komplikací. Přístup k našim oknům je navíc poměrně omezený, ale i s tímto si dokázali sami poradit. Naše budova se navíc nachází ve velmi rušné ulici, kde ke všemu probíhá stavba, ale pro zaměstnance to přesto neznamenalo prakticky žádnou překážku. Jejich zaměstnanci jsou totiž proškoleni, aby pro ně nebyl problém umýt okna i ve špatně dostupných místech a ve výškách. Čas, kdy probíhalo okna mytí ve výškách navíc dokázali přizpůsobit našim požadavkům, aby svou prací nijak nenarušovali chod naší společnosti. I když se jednalo o menší zakázku, protože se jednalo o mytí oken pouze jednoho patra, vyšli nám ve všem vstříc a chovali se velmi profesionálně a jejich celková organizace ohledně splnění práce byla perfektní. Jediné, na co bychom měli asi upozornit, je cena jejich služeb.

Nejedná…

Nejedná se o úplně nejlevnější firmu, ale zase si myslím, že jejich cena je zcela oprávněná. Používají opravdu ty nejlepší čisticí prostředky, které jsou dostupné, které samy o sobě nejsou nejlevnější, navíc při takové práci jsou potřeba zkušenosti a fyzická síla a hlavně i nemít závratě, takže když to všechno sečtete, tak to není zrovna nejjednodušší práce a měla by být po právu oceněna. Navíc to není drahé tolik, že byste si řekli, že je to vyloženě nadsazené. Podle nás je to v pořádku.  Takže pro ty, kteří hledají kvalitní servis na mytí oken, tak jsou jasná volba. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich internetové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Author: Lucie

Share This Post On

Submit a Comment