Potřebujete opravdu dobře vyčistit podlahu? Vyzkoušejte strojové čištění

V úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme celou řadu úklidových služeb. Svým zákazníkům dále nabízíme kromě čištění podlah i řadu jiných služeb, jako je odstranění starého vosku z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy nebo strojové hloubkové čištění, čistění koberců, strojové čištění čalounění. Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem, po stavební úklid nebo na úklidové výškové práce. Nicméně v tomto článku bychom se chtěli zaměřit právě na naše čištění podlah. Naše úklidová firma realizuje strojové čištění podlah. generálním čištění podlah

kartáčování podlahyzašlá podlaha a co s níkotoučový stroj a jeho přednosti

K úspěšnému strojovému čištění…generálním čištění podlah

K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Nejdříve podlahu kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

čištění podlah od cementučištění podlah od vápnahloubkové čištění podlah

U nás budete mít jistotu…

U nás budete mít jistotu, že naši pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při generálním čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění je nevhodná a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah.

Jednou z našich posledních zakázek bylo čištění podlahy od temper. Klienti nechali své děti doma bez dozoru a ty si začaly malovat temperami po podlaze. A s vyčištěním podlahy si nedokázali sami poradit. Ale pro náš kotoučový stroj to však nebyl vůbec žádný problém. Na zaměstnancích drogerie bylo vidět, že jsou s námi opravdu spokojeni.

kartáčování podlahjak obnovit podlahuna co si dávat pozor při mytí

Author: IVA

Share This Post On

Submit a Comment