Elektropřevodovky Simogear: jednoznačná sázka na kvalitu

 

Abyste mohli v rámci průmyslové provozu využít váš elektromotor opravdu naplno, je vhodné využívat jej spolu s elektropřevodovky. Ve VYBO Electric máme pro vás vždy připraveno skladem nejen samotné elektromotory ale i převodovky a další zařízení, díky kterým můžete chod vaší průmyslové provozu co nejvíce zefektivnit. Rozhodli jsme se přiblížit vám elektropřevodovky Simogear, které v naší nabídce rozhodně nemohou chybět.

elektropřevodovky Pokud stojíte před výběrem průmyslové elektropřevodovky, je v první řadě třeba co nejpřesněji definovat vaše potřeby a požadavky. Při samotném výběru byste měli zohlednit velikost převodovky, způsob využívání elektromotoru, výkon elektromotoru a také jeho točivý moment. Pro určité specifické aplikace se zas vyplatí vsadit na speciální průmyslové elektropřevodovky, které například zvládnou provoz v prostředí s nebezpečím výbuchu, případně v prostředí se zvýšenou prašností.

Abyste měli výběr elektropřevodovky ještě o něco jednodušší, připravili jsme pro vás přehled elektropřevodovek Simogear, které jsou oblíbenou volbou v celé řadě průmyslových aplikací.

 

Kuželočelní elektropřevodovky Simogear

Hlavní výhodou kuželočelních elektropřevodovek Simogear je jejich vysoká energetická výkonnost a velké převodovky poměry. Vyznačují se 2-3 převodovými stupni, přičemž největší uplatnění si tyto elektropřevodovky nacházejí u průmyslových dopravníků, lanových zdvizích a u pohonů různých pojezdů.

Ploché elektropřevodovky Simogear

Výhodou plochých elektropřevodovek Simogear je jejich nízká prostorová náročnost, jsou vhodné i pro instalaci do stísněných prostor. Stejně jim nelze upřít ani vysokou energetickou efektivitu. Jsou vhodné pro použití při pohonech vertikálních dopravníků, pojezdů a míchacích zařízení.

Šnekové (závitnicové) elektropřevodovky Simogear

Pro pohony s nižším výkonem jsou šnekové elektropřevodovky přímo ideální volbou. Spolehnout se můžete na velké převodové poměry a také na jejich nízkou hlučnost. Dostupné jsou v různých provedeních tak, aby jejich montáž nebyla problémem ani v těsnějších prostorách. Tento typ převodovek je ideální pro pohony menších zařízení.

Čelní elektropřevodovky Simogear

Čelní elektropřevodovky Simogear si dokáží poradit s točivým momentem až do 5 000 Nm a jsou jednoznačnou odpovědí i na ty nejvyšší nároky průmyslových provozů.

 

Author: xberes

Share This Post On

Submit a Comment