Máte špinavú podlahu? Obráťte sa na nás.

Nedávno som pri surfovaní na internete narazila na firmu, ktorá čistí koberce a podlahy všetkého druhu. Dočítala som sa, že firma ponúka službu strojové čistenie a voskovanie podláh a používa na čistenie kotúčový stroj. Vykonávajú aj umývanie linolea. Vďaka tomu je schopná podlahy vrátiť do stavu, kedy vyzerajú prakticky ako nové. A hneď som sa toho chytila, pretože podlahy v našej parfumérii už vyzerali pomerne žalostne. Tak sme si povedali, že bude najlepšie, keď na to niekoho najmeme a navrhla som práve túto firmu. A oni súhlasili. Na internete na nich bola navyše samá pozitívna recenzia, takže som mala aj nejakú záruku, že to nebudú zbytočne vyhodené peniaze. Kontaktovala som ich a vysvetlila im, čo presne potrebujeme. Dohodli sme sa na termíne, kalkulácii a na všetkých ostatných detailoch a za tri dni za mnou prišli podlahu vyčistiť. A bola som vážne veľa milo prekvapená. Ich strojové čistenie dokázalo naozajstný zázrak. Použili aj matný vosk, ktorý nanášali za pomoci špeciálneho stroja, a to v dvoch vrstvách.

Tým docielili toho, že povrch zostane dlhší čas v dobrom stave. Ďalšie upratovanie potom prebieha bez väčšej driny. Týmto by som chcela ich službu strojové čistenie podláh všetkým odporučiť, pretože rozhodne nebudete ľutovať a budete mať čo dočinenia s veľmi serióznou firmou, ktorá splní všetky vaše požiadavky presne podľa vašich predstáv. Ich zamestnanci sú navyše veľmi profesionálni a milí, takže nebudete musieť čeliť nepríjemnému personálu, ktorý sa občas u niektorých firiem vyskytuje. Naopak, z tejto spolupráce budete mať radosť, pretože sú naozaj ochotní a vo všetkom vám vyjdú v ústrety. Takže ak hľadáte niekoho, kto ponúka naozaj kvalitné čistenie podláh, tak vám vrelo odporúčam sa obrátiť na túto firmu. Nie je skutočne nič, čo by sme im mohli vytknúť. Sú síce drahší, ale vzhľadom k tomu, akú ponúka kvalitnú prácu, mi to vôbec nepripadá prehnané. Navyše tá technológia a kozmetika tiež nemôže byť lacná, tak sa na to človek musí pozerať aj z tohto uhla. Pre viac informácií o ich službách vám odporúčam sa pozrieť na ich internetové stránky. Ponúka totiž aj čistenie kobercov, umývanie okien a výkladov a odstraňovanie plesní a grafitov.

Takže je vidieť, že majú široké pole pôsobnosti. My sami sme sa na nich určite neobrátili naposledy. Firma svoje služby realizuje po celej Českej republike, ale aj na Slovensku, v Nemecku a v Rakúsku. A keď sa niekto uplatní aj v zahraničí, tak je to akási druhá záruka toho, že sú skutočne dobrí.

Author: Terezie

Share This Post On

Submit a Comment