Zaměřte se na své tělo a podlahy nechte na ostatní

V naší firmě nabízíme celou řadu úklidových služeb, mezi které patří čištění koberců, podlah, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. A v tomto našem dalším článku bychom se chtěli detailněji zmínit o našem Umývání podlah. Protože po něm začíná být čím dál větší poptávka. Naše firma se zaměřuje na strojové čištění podlah.

K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem, podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami.

Poté…

Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využíváme k čištění podlah jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

Po důkladném vyčištění podlahy strojovým mytím je důležité podlahu ošetřit polymerovým voskem tzv. fluatační nátěr. Voskování podlah je vhodné na linoleum, marmoleum, lakované parkety a další druhy měkkých pevných podlah. Díky voskování podlah nejen lépe vypadá, ale také déle vydrží a získá protiskluzový povrch. Polymerový vosk nanášíme ve dvou a třech vrstvách. Aby vznikl jednolitý povrch, který zabrání nečistotám, aby se nedostaly hluboko do struktury podlahy a nepoškodily ji.

Na každý…

Na každý typ povrchu se hodí jiný vosk a naši odborní pracovníci vždy zvolí vyhovující vosk na ošetřovanou podlahu. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v jedné cross fit tělocvičně, kde v jejich zařízení patřila i další posilovna a sauna, kde všude měli podlahy. A už se jim jejich podlahy zdály zanedbané, tak se rozhodli, že je načase je nechat pořádně vyčistit.

Ani to nezkoušeli sami, protože si uvědomovali, že se o podlahu celou dobu starali sami, a že když doteď nedokázali udělat více a podlahy i tak vypadaly zanešeně, tak je potřeba to přenechat odborníkům. A jsme rádi, že si na tu práci zvolili právě nás. A jsme taky moc rádi, že byli s naší prací spokojeni. Není pro firmu lepší vizitka než spokojený zákazník. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Author: Nikola

Share This Post On

Submit a Comment