Zima před námi a já ještě nemám hotovo. Co teď? Okna mytí

Loni mi to vůbec nevyšlo. V práci jsme měli strašnou honičku a než jsem se dostala k úklidu, bylo pro mě v podstatě pět minut po dvanácté. Představa, že bych v těch nízkých teplotách chodila s hadrem a leštidlem, mi nepřipadala nijak vábná. Před Vánoci peču svým známým a kamarádům cukroví, takže mi na něco jako okna mytí nezbýval vůbec čas. A přitom tak potřebovala péči, že jsem je nemohla nechat bez povšimnutí. S manželem jsme tedy usoudili, že si pozveme na mytí oken v našem domě profesionální úklidovou firmu.

přípravky na mytí okenčím umýt oknajak odstranit polepy z oken

Na internetu jsme si vyhledali…okna mytí

Na internetu jsme si vyhlédli úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. a hned jsme se s ní spojili, abychom si dohodli termín, kdy k nám přijdou umýt okna. Ač byli v tu dobu hodně vytížení, vedoucí realizace zakázek nám maximálně vyšla vstříc a našla pro nás termín, který oběma stranám vyhovoval. Na dohodnutý termín k nám přišli tři pracovníci této firmy a okna za pár hodin umyli. Byli jsme mile překvapeni, s jakým umem a rychlostí dokázali okna krásně umýt. Doma jsme vždy klasicky používali spreje a leštili, myli octovou vodou, ale nikdy jsme takto čistá okna neměli. S nějakou kvalitou jsme příliš nepočítali, ale to, co předvedli pracovníci z firmy, z toho jsme byli velmi mile překvapeni.

mytí výlohmytí zimních zahradmytí prosklenných stěn

Velmi precizně umyli…

Velmi precizně umyli i rámy a ten jejich nápad se suchým leštěním, to je opravdu skvělý nápad. Okna se nám lesknou, žádné šmouhy a vše za krátkou dobu hotové. Já bych se s okny trápila celý den a chlapci z této firmy to zvládli za 4 hodiny. Dohodli jsme se i na impregnaci skel. Díky tomu nemusím mít obavu, že bych hned zjara musela nastoupit s hadrem znovu. Impregnace nečistoty odpuzuje a dešťové kapky na sklech neulpívají. Je to skvělá vymoženost, kterou jistě ocení každý, kdo má skla v hůře dostupných místech. Tato impregnace je zvláště vhodná do prostředí, které je hodně prašné a znečištěné. Nebo se hodí na taková místa, kam nezavítáte příliš často. Třeba na chatě či chalupě toto mnozí ocení. Kdo by chtěl na chatě lítat s hadrou, když si může užívat dovolenou?

mytí lodžiíjak kvalitně vyčistit oknalešticí přípravky na okna

Author: IVA

Share This Post On

Submit a Comment