Čištění podlah nechte na nás

S podlahami je sice mnohem méně práce než s koberci, pokud potřebujete odstranit nějakou skvrnu, ale i tak neznamená, že s nimi není vůbec žádná práce. I čištění podlah a Voskování linolea s sebou přináší řadu pravidel, které je třeba dodržovat, pokud chcete, aby měly co nejdelší životnost. Například když máte na podlaze nějakou opravdu zapeklitou skvrnu, tak ji nečistit po svém, protože byste tak mohli podlahu i vyčistit. A jednou z věcí, které jde z podlah opravdu blbě dolů, je lepidlo.

Můj manžel je docela kutil a hrozně rád něco vyrábí. A jelikož jsme si pořídili kotě, tak chtěl pro naši Sněhurku udělat takový pelíšek, takovou kočičí postýlku. A bohužel, když ta, něco přilepoval, tak mu část lepidla zůstala i na podlaze. Což by samo o sobě možná nebyla taková katastrofa, kdyby si toho všiml hned. Jenže to zjistil v momentě, až bylo lepidlo prakticky zaschlé.

A my…

A my se báli to vyčistit sami. Protože jsme měli poměrně drahou podlahu a báli jsme se, že bychom ji čištěním sami mohli poškrábat. Takže bylo potřeba na to najmout nějakou úklidovou firmu. Ale žádnou jsme neznali, museli jsme se poradit na internetu. Pročetla jsem několik diskuzí a různých webu, až jsme usoudili, že bude nejlepší se obrátit na úklidovou firmu. Byla sice o něco dražší než jiné, o kterých jsme se dočetli, ale zase měla ty nejlepší reference.

Takže jsme si řekli, že je lepší investovat více peněz a mít jistotu, že to k něčemu bude, než najmout někoho levnějšího a modlit se, aby to dobře dopadlo. A jsem opravdu ráda, že jsme se rozhodli právě pro tuto úklidovou firmu. Dobrý dojem na mě udělali hned po telefonu. Domluvili jsme se na termínu čištění, kalkulaci a všem možném. A hned druhý den jsem měla na mailu návrh zakázky. S takovou rychlostí jsem se ještě nikdy nesetkala.

A byla…

A byla jsem opravdu ráda, že jsme nemuseli nijak dlouho čekat. A nabídli nám termín hned za čtyři dny. Což jsem opravdu ocenila. Pracovníci firmy dojeli ve stanovený den na minutu přesně a pustili se do práce. Použili dva druhy chemií, kdy jim pod první chemií lepidlo nechtělo úplně pustit. Ale po druhou už ano. Důkladně vše kartáčovali kotoučovým strojem a podlahu setřeli. A nemusíte se bát, že by to kartáčování vaši podlahu nějak poškodilo.

Protože ten stroj je velice šetrný, sami jsme to viděli. Podlaha byla krásná a vyčištěná, nikde nebyla nijak poškozená, naopak hezky prokoukla a vypadala prakticky jako nová. Takže až budeme opět něco potřebovat. A to i z jiných úklidových služeb, určitě se znovu obrátíme právě na ně. Nabízí toho totiž opravdu hodně. Pokud chcete vědět více, podívejte se na jejich internetové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Author: Nikola

Share This Post On

Submit a Comment