Nezoufejte, strojové čištění si poradí s každou podlahou

Pracuji jako recepční v jedné cestovní kanceláři a mám na starosti i dohled nad úklidem a nějakou tu administrativu, která se netýká sjednávání zájezdů. A už dlouho se u nás mluvilo o tom, že by bylo potřeba se obrátit na nějakou úklidovou firmu, která by u nás vyčistila podlahy. Protože už vypadaly vážně hrozně. Sice máme v našem komplexu budovy úklidový tým, který se stará o všechny prostory. Ale i tak jsou podlahy ve špatném stavu.

Těžko jim to zazlívat, nemají takové prostředky. Aby podlaha mohl být opravdu dobře vyčištěná a ani na to nemají dostatek času, protože v budově je spousta dalších podniků. Ale bylo potřeba ty podlahy už opravdu vyčistit, takže bylo jasno – bylo potřeba najít nějakou úklidovou firmu.  Nakonec jsem se rozhodl, že na to nechám najmout úklidovou firmu.

Ale…

Ale s žádnou jsem doposud neměla žádné zkušenosti a nikdo z mých kolegů také ne, tak jsem byl odkázaná pouze na recenze na internetu. Nechtěla jsem někoho, aniž bych si ověřila, že odvádí dobrou práci. A po přečtení několika fór a narazil na úklidovou firmu, která nabízí strojové čištění podlah a měla opravdu vynikající ohlasy. A měla opravdu dobré reference. Tak jsme se shodli, že to nebude zbytečná investice.

Takže jsem jim zavolala a domluvili jsme se na termínu a finančním plánu. Nebylo to sice nejlevnější, ale vsázeli jsme na to, že se to vyplatí, když je všichni tolik vychvalovali. Nedělalo jim potíže přijet ve večerních hodinách. Až bude kancelář úplně zavřená. Za což jsem byl opravdu rád. Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byl nadmíru spokojená. Zaměstnanci předvedli precizní práci a po Mytí silně znečištěných podlah nezůstaly jediné stopy.

Dále…

Dále mi doporučili pravidelné čištění, protože je zde velká frekventovanost osob a bylo by lepší ji čistit každého půl roku. Nijak příliš mě přemlouvat nemuseli, vlastně to ani nedělali, protože jsem okamžitě ráda souhlasila, protože jsem s nimi byla ve všech směrech velice spokojená. A protože se mi jejich přístup a služba opravdu líbila, začal jsem využívat i jejich další služby a to i pro svou vlastní domácnost.

Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit. Protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně. A jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich službách vám doporučuji se podívat na jejich webové stránky. Jsem si jistý, že z úklidových služeb tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Author: Nikola

Share This Post On

Submit a Comment