Ne vždy narazíme na to nejlepší

Mít dobré kontakty se vždy vyplatí. Já díky svým dodavatelům a obchodním partnerům v podstatě nemusím vůbec zajišťovat služby ať už třeba právního, stavebního nebo úklidového charakteru. Díky kontaktům jsme vždy našel to, co jsem potřeboval. A to jen tím, že se svým známým o svých potřebách a problémech zmiňuji. Oceňuji i špatné zkušenosti s nějakou najatou firmou. Mám poměrně tlustý zápisník, kam si všechny tyto věci a kontakty zapisuji.

K tomu si třeba připisuji, jak jsem byl s danou firmou spokojen a jiné detaily provedené zakázky. Velmi mi to ušetří čas. A já jsem se na oplátku naučil podělit o své zkušenosti ostatním, protože si myslím, že to smysl má. Poté, co jsem rozvázal smlouvu s úklidovou společností, která mi zajišťovala pravidelné mytí oken a veškerých prosklených povrchů, musel jsem hledat jinou. Spolehlivější.

A protože…

A protože, jak jsem se zmínil, mám dobré přátele, tentokrát mi také velmi dobře poradili. Byl jsem obeznámen s pracovní činností dané firmy a došel jsem k názoru, že by to mohlo být přesně to pravé pro mě. „A jakže se ta firma jmenuje?“ ptal jsem a zapisoval kontakt do svého zápisníku. Úklidová společnost se mi ale dostatečně vryla do paměti.

Když začal být můj problém aktuální, kontakt jsem nalistoval a na uvedené telefonní číslo jsem zavolal. Telefon zvedla moc příjemná paní, která byla velmi vstřícná a snažila se podat co nejvíce informací o jejich službě. Domluvili jsme se na termínu a k večeru jsem měl již v emailové schránce zaslaný předběžný návrh zakázky. Pročítal jsme i jejich webové stránky, kde měli spoustu zajímavých informací o různých úklidových činnostech, které provádějí, včetně onoho postupu Mytí oken.

Když…

Když přijeli, zjistili co a jak, a velice efektivně práci zorganizovali tak, aby jejich vše fungovalo jako švýcarské hodinky. Samotné mytí bylo velmi poučné. Dávali pozor na věci okolo sebe. Velice kvituji jejich profesionalitu. Takovou sladěnost a preciznost u úklidových pracovníků jsem si nedokázal ani představit.

Okna vyčistili včetně rámů, parapetů a žaluzií a vše probíhalo velmi rychle. Mohu říci že jsem s firmou nadmíru spokojen a rozhodně se jich do budoucna vzdávat nehodlám. Již jsme domluveni na pravidelném mytí v cyklu jednou za čtrnáct dní. Po dlouhé době mám zase z úklidových pracovníků dobrý pocit. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Author: Nikola

Share This Post On

Submit a Comment