Kritizovat umí každý, ale máknout málokdo.

Nejsem zrovna úklidová mistryně, ale doma uklízím pravidelně. Byť nerada. Je to dáno především tím, že můj manžel je skrytý hygienik a máloco opomene kritizovat. Toto jeho jednání je pro mě velmi demotivující, a tak jsem hledala způsob, jak se vyhnout jeho neustálým připomínkám. A zároveň jsem si chtěla jsem si trochu ulehčit domácí práce. Takže jsem si vybrala tu činnost, která mi dělá největší potíže, a rozhodla se ji delegovat na úklidovou firmu.

Vybrala jsem si mytí oken, které mě neskutečně namáhá. Mám slabé ruce a nikdy jsem nedokázala okna vyleštit tak, aby to vypadalo alespoň trošku slušně. Najít ale úklidovou firmu, to byl pro mě oříšek. S úklidovými firmami jsem neměla žádnou zkušenost. Nevěděla jsem, na co si dát pozor, nebo, na co se zaměřit, abych vybrala někoho solidního. Z mého okolí mi nikdo nebyl schopný poradit. Nezbývalo mi než se spolehnout na hodnocení na internetu od cizích lidí.

Po delším…

Po delším hledáním jsem našla, co jsem potřebovala, zajištovali mimo jiné i Mytí oken po stavbě. To vycházelo ve prospěch firmy. Nikdy dříve jsem o ní neslyšela. Ale hodnocena byla opravdu dobře, takže jsem se jí rozhodla důvěřovat. Mile mě překvapilo, jak hezky se mnou bylo jednáno už od samotného počátku, kdy jsem firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. kontaktovala.

Nedošlo na žádné složité domlouvání, všechno bylo zařízeno tak, abych měla co nejméně starostí a nemusela se s ničím zbytečně zatěžovat. Bála jsem se, kolik času budu muset s mycí četou strávit, abych jim zpřístupnila okna a byla k ruce, kdyby bylo něco zapotřebí.

Jenomže…

Jenomže oni nic nepotřebovali, nábytek a věci si odsunuli sami. Ani jednou se na mě neobrátili, pracovali naprosto samostatně. To pro mě byla velká úleva, veškerý čas jsem tak měla pro sebe. Parádní bylo hlavně to, jak dopadlo mytí oken. Byla jsem překvapená, že je možné to takhle dobře zvládnout. Pánové si dali záležet a bylo to poznat, okna se dokonale leskla.

Nebylo možné najít jedinou chybičku, ač se můj manžel snažil sebevíc, protože byl vlastně celou dobu proti, abychom někomu platili za práci, která nebude ani dobře udělaná. Neměl pravdu a uznal to, oba jsme teď velicí fanoušci. A já mám konečně v tomto ohledu doma klid.

Author: Nikola

Share This Post On

Submit a Comment