Krásne čisté koberce a sedačka, vďaka profesionálom

 

Ako už to tak býva, mladí si dnes vyžívajú v alkohole, a ako im padne osemnásť, nepoznajú mieru. A tak sa nám stalo, že náš syn prišiel zo svojej oslavy osemnástich narodenín, ktoré slávil s kamarátmi, taký opitý, že je vám jasné, aký to malo záver. Bolo mu zle a odniesli to koberce. Čistiť som to mohla dlho, ako som chcela, ale bez výsledku. Stále tam bolo vidieť fľaky a predsieňou sa niesol naozaj nepríjemný zápach.

Nedalo sa to vydržať. Bolo mi jasné, že čistenie budem musieť prenechať odborníkom. Ale musela som vyberať dlho, pretože som chcela niekoho, kto nepoužíva extrakčnú metódu čistenia, pretože s ňou mám veľmi zlé skúsenosti. Napriek tomu som si vybrala firmu ktorá vykonáva aj liate podlahy umývanie.

Oni používajú strojovú kotúčovú metódu, ktorá po čistení na kobercoch nezanecháva nežiaduce škvrny, ktoré práve extrakčné metóda spôsobuje. Koberce vyčistili perfektne a musím povedať, že ich služba čistenie kobercov je naozaj niečo, pretože im čistenie zabralo chvíľu.

Koberce boli ako nové a ich špeciálne prípravky pekne prevoňali celý byt, takže nepríjemný zápach nadobro zmizol. Mňa osobne táto ich služba zaujala natoľko, že som dala zbohom čisteniu kobercov nadobro a už si ich nechávam čistiť iba od tejto firmy, pretože by som koberce mohla drhnúť pokojne celý deň, ale rovnako by som nikdy nedosiahla výsledok, ktorý zamestnanci z tejto upratovacej spoločnosti dokážu dosiahnuť a k tomu za krátky čas. Pracovníci sú navyše veľmi ústretoví a ochotní, takže nemôžem nič iné, než túto firmu všetkým vrelo odporučiť.

Author: Martina

Share This Post On

Submit a Comment