Sušiče rúk Ecostep – náhrada klasických papierových utierok

Potrebujete ušetriť väčšiu sumu peňazí na ďalšie a nové transakcie? Sušiče rúk od Ecostep, vám pomôžu ušetriť veľký obnos peňazí, ktoré môžete použiť na viacero firemných úkonov.

Používaním sušičov rúk, usporíte každým použitím až 90% energie. Úsporný a antibakteriálny sušič rúk šetrí hlavne vaše peniaze a prírodu. Nemusíte míňať ďalšiu sumu peňazí na klasické papierové utierky, stačí si kúpiť sušič rúk, ktorého údržba je jednoduchá. Sušiče rúk majú zbernú nádobu, vďaka ktorej voda neodkvapkáva na podlahu. Samozrejme, šetríte aj svoj drahocenný čas, nemusíte zakaždým meniť papierové utierky. Náš sušič rúk EcoStep-R1.1 získal certifikát HACCP, má antibakteriálny povrch a ničí 99,9% baktérií.

Snažíte sa chrániť naše prírodné bohatstvo? Ak áno, tak potom sušiče rúk sú pre vás ako stvorené, šetríte svoj čas, peniaze a to najhlavnejšie – našu prírodu. Sušiče rúk máme v rôznych variantách:

  • Prvý variant je EcoStep R1.1, ktorý má najnižšiu spotrebu na trhu a má moderný digitálny monitor. Záruka sa vzťahuje na päť rokov, prípadne milión použití. Treba podotknúť, že EcoStep R1.1 neutralizuje zápach pomocou ZS gélu.
  • Druhý variant je EcoStep R4, ktorý vysuší ruky za 10 až 12 sekúnd. Na výber máte sivú a striebornú farbu. Záruka je vždy päť rokov, respektíve 3000 hodín, rovnako ako pri prvom variante. Má moderný digitálny monitor.

Firma predáva okrem sušičov rúk aj ďalšie zariadenia, potrebné na prevádzku reštaurácií alebo hotelov a podobných zariadení. Sme spoľahliví a zároveň precízni, potrpíme si na každom detaile, všetky zákazky doručujeme vo vopred stanovený čas, a zatiaľ sme sa ešte nestretli s negatívnou spätnou väzbou.

Každý zamestnanec vám rád pomôže s objednávkou, prípadne poradí. Nemusíte sa báť, že vaša objednávka príde v nepravý čas. Termín doručenia objednávky je, samozrejme, vopred stanovený.

Author: xberes

Share This Post On

Submit a Comment