Nevíte si rady s mytím dlažby? Mytí dlažby

Naši rodiče už nejsou zrovna nejmladší a každý z nich má své určité zdravotní problémy. A tak nechceme, aby se moc namáhali. Ty klasické domácí práce zvládají bez problémů, ale s těmi těžšími se jim snažíme pomáhat. A protože se už dlouho plánovalo, že se u nich bude čistit podlaha, ale já i bratr jsme byli v poslední době opravdu hodně zaneprázdnění, tak bylo potřeba vymyslet i jiné řešení. Tak jsme si řekli, že ji necháme vyčistit od nějaké úklidové firmy. A tak jsme hledali na internetu někoho, kdo by se o to postaral. Zvolili jsme internet a našli jsme firmu, která měla opravdu vynikající reference na mytí dlažby. Tak jsme si řekli, že se obrátíte právě na ně. A rodiče s tím bez problému souhlasili.

jak se zbavit plísně na parketáchopotřebované parketyzatížení dřevěné podlahy

Zaměstnancům z firmy…mytí dlažby

Zaměstnancům z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsme vysvětlili naši situaci a řekli, co přesně bychom si představovali. Domluvili jsme s nimi na termínu a kalkulaci a zkrátka na všem ostatním. Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovitým strojem, s nímž podlahu dlouho pečlivě drhli. Na čištění použili speciální chemii, která krásně provoněla celý dům a z výsledku jsme byli všichni nadšení. Hlavně naši rodiče. Podlaha nebyla jen dokonale vyčištěná, ona byla opravdu jako nová. Poté nám nabídli pravidelné čištění, což jsme po tom, co jsme viděli, jak skvělou práci odvedli, prostě nemohli odmítnout. Na podlahu také nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle. A navíc má i protiskluzový efekt. Což je opravdu skvělá věc, protože se hodí vědět, že máte opravdu pevnou půdu pod nohama.

hloubkové vyčištění podlahypodlaha venkudlažba a její údržba

Zaměstnanci byli navíc…

Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální a domluva s nimi byla skutečně bez jediného problému. My s touto zkušeností můžeme všem tuto firmu jedině doporučit. I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas. Takže pokud poptáváte čištění podlah, rozhodně doporučuji obrátit se na tuto firmu. Zaměstnanci jsou navíc opravdu milí a pracovití, byla radost s nimi spolupracovat. Byli ochotní a vstřícní ke všem našim dotazům a požadavkům. Člověku to hned zvedne náladu, když je na něj někdo tak neobyčejně laskavý.

Navíc taky nabízejí celou řadu dalších služeb, takže poptáváte i něco jiného, rovněž doporučuji obrátit se na ně. Protože věřím, že jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní jako jejich čištění podlah. A vše za ještě přijatelnou cenu, když uvážím, jakou kvalitu nabízejí. Jejich služby navíc realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. mytí dlažby

podlaha v koupelně          pokládka podlahy venku          podlaha na schodišti

Author: IVA

Share This Post On

Submit a Comment