Flexibilná firma na umývanie okien

Máme veľký dom, s ktorého upratovaním občas potrebujem pomôcť. Naposledy som sa rozhodla privolať si na umývanie okien upratovaciu firmu. Sme s manželom dosť pracovne vyťažení a doma trávime malú časť dňa. Obaja máme prácu, ktorá vyžaduje, aby sme často aj vo svojom voľnom čase boli v pohotovosti a pripravení prísť, ak to bude potrebné. Preto pre nás nie je ľahké si čokoľvek dohovárať na konkrétny termín, často ich musíme presúvať.

Na umývanie okien som sa teda potrebovala dohovoriť s firmou, ktorá bude schopná vyhovieť našim časovým možnostiam a pochopí nutnosť prípadného preloženie termínu. Taká firma sa hľadá ťažko. Ako veľmi flexibilná sa javila ospevovaná firma, čistenie okien.Telefonicky som ich okrem našich požiadaviek oboznámila aj s našou situáciou s časom. Samozrejme mi povedali, že zmena termínu na poslednú chvíľu nie je štandardná a pre ich zamestnancov to nie sú práve najpríjemnejšie podmienky práce, ale pokúsia sa nám vyjsť v ústrety a v rámci možností to zariadiť k spokojnosti oboch strán.

Takýto prístup ma veľmi potešil. Je mi jasné, že nie je možné, aby kvôli nám z minúty na minútu menili plány, ale ich ochota nám aspoň čiastočne vyhovieť mi bola veľmi sympatická.Rýchla práca zamestnancov na nás urobila dojem. Rýchlu nemyslím v tom zmysle, že by niečo odbíjali, to práve naopak. Ale mali na túto prácu úžasný grif. Okná umyli veľmi kvalitne, boli sme nad mieru spokojní.

Zanechali v nás veľmi dobrý dojem, boli to slušní a dôveryhodní ľudia. Nabudúce už nebudem mať obavy zveriť im umývanie okien aj v našej neprítomnosti, tým sa vyrieši hrozba nášho náhleho odchodu. Určite sa na nich čoskoro znova obrátime.

Author: Martina

Share This Post On

Submit a Comment