Toužíte po čisté podlaze? Čištění podlahy

Pracuji v call centru, kam denně přijde opravdu hodně lidí. A sice je v budově úklidový tým, ale upřímně, už nějakou dobu jsme nebyli spokojeni se stavem naší podlahy. Jenže naše uklízečky už více udělat nemohly, neměli na to vybavení. Nakonec jsme se rozhodli, že na čištění podlahy necháme najmout úklidovou firmu. Ale s žádnou jsem doposud neměl žádné zkušenosti a nikdo z mých kolegů také ne, tak jsem byl odkázaný pouze na recenze na internetu. Nechtěl jsem investovat do někoho, aniž bych věděl, že se ta investice vyplatí. A po přečtení několika fór jsem narazil na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nabízí strojové čištění podlah a měla opravdu vynikající ohlasy.

schopná firma na čištění podlahpodlaha a zvláštnosti její údržbyaby podlaha vydržela dlouho jako nová

Byla to samá pozitivní recenze…Čištění podlahy

Byla to samá pozitivní recenze, ani jedna špatná. A navíc jsem tak zjistil, že nabízí i celou řadu dalších služeb, tak jsem usoudil, že budou opravdu dobří, když toho tolik nabízejí a je po nich taková poptávka. Takže jsem jim zavolal, a potom jsme se společně domluvili na termínu a finančním plánu. Nebylo to sice nejlevnější, ale vsázel jsem na to, že se to vyplatí, když je všichni tolik vychvalovali. Nedělalo jim potíže přijet ve večerních hodinách, když bylo naše call centrum zavřené. Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byl nadmíru spokojený. Zaměstnanci z firmy předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. Dále mi doporučili pravidelné čištění, protože je zde velká frekventovanost osob a bylo by lepší ji čistit každého půl roku. Nijak příliš mě přemlouvat nemuseli, vlastně to ani nedělali, protože jsem okamžitě rád souhlasil a protože jsem s nimi byl ve všech směrech velice spokojený.

kartáčování podlahyzašlá podlaha a co s nírenovace podlah

Dále jsem si od nich nechal…

Dále jsem si od nich nechal podlahu i navoskovat hlavně kvůli protiskluzovému efektu, abychom tak i zvýšili bezpečnost. Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně. Dále bych chtěl také vyzdvihnout chování zaměstnanců – byli velice milí a ochotní a byla s nimi efektní domluva. Proto je všem vřele doporučuji, protože jsem si jistý, že s nimi budete spokojeni v každém ohledu tak, jako jsme byli my. Určitě v budoucnu vyzkoušíme i jejich další služby. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti. Velmi doporučuji, abyste se podívali na jejich internetové stránky, určitě nebudete litovat.

čištění průmyslových podlahčištění dřevěných podlahčištění podlah v domácnosti

Author: IVA

Share This Post On

Submit a Comment