Pomocí strojového čištění dostanete z podlahy i skvrny po alkoholu. Mytí dlažby

Spousta lidí se mylně domnívá, že když si lidé pořídí podlahy, není s nimi ve srovnání s koberci žádná práce. Ale není tomu tak. I o ni je třeba řádně pečovat, i když to zahrnuje o něco méně práce než udržování koberců. Je potřeba dodržovat určité zásady. A jednou z nich je nečistit je levnými přípravky nebo metodami, pokud si je nechcete zničit. A my si to vyzkoušeli sami, protože vám řeknu, že ty prostředky z drogerie na skutečně kvalitní vyčištění nestačí. Zkrátka saponát a mop nejsou těmi nejlepšími pomocníky, pokud potřebujete opravdu kvalitní vyčištění podlahy. Je na to potřeba skutečně odborné a kvalitní technologie a zkušenosti pracovníků, abyste dosáhli opravdu krásně čisté podlahy a nijak ji nepoškodili. mytí dlažby

čištění průmyslových podlahčištění dřevěných podlahcena čištění podlah

Nám se doma na zem vylila…

Nám se doma na zem vylila skotská a nevíme jak je to možné, ale nevšimli jsme si toho. Takže když jsme to potom viděli, tak to šlo opravdu blbě dolů. Z hladkého povrchu to nebyl problém, ale v jemných rýhách naší světlé podlahy to bylo pořád vidět. A nevěděli jsme, jak to vyčistit. Nakonec jsme usoudili, že bude asi nejlepší, když si na to najmeme nějakou úklidovou firmu. A tak jsem kontaktovala úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., o které bych se ráda zmínila. Tato firma k hloubkovému čištění podlah a mytí dlažby používá zásaditou chemii.

V některých případech používá kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích, protože kyselá chemie je velmi agresivní. Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah, protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu, což je právě chemie zásaditá. A to samé platí i o způsobu čištění, je potřeba na to speciálních kartáčů, které v obchodě opravdu neseženete.

čištění podlah v domácnostirenovace podlahfluatace podlahy

Po čištění podlah je vždy dobré…mytí dlažby

Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením fluatace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy. Proto to vždy našim zákazníkům doporučujeme. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dává převážně pololesklý vosk, se kterým jsem opravdu moc spokojená. Vosk zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí. Takže nejenom že zajistí dlouhodobější krásný vzhled vašich podlah, ale napomáhá i vašemu bezpečí. Proto tuto službu všem vřele doporučuji. Veškeré skvrny jsou pryč a není už pro nás žádným problémem udržovat podlahu neustále čistou.

přípravky na čištění podlah jak vyčistit podlahučím vyčistit podlahu

Author: IVA

Share This Post On

Submit a Comment