Krásně čistá podlaha bez námahy.

Před nedávnem jsem oslavila 70. narozeniny. A musím vám říct, že to pěkně rychle uběhlo. Ty tam jsou časy, kdy jsem skákala jako laňka po horách. V mém věku je pro mě už každý normální pohyb obtížný. Navíc jsem byla už před lety na operaci s nohou. A od té doby mám trošku problém s pohybem. Manžel je ještě starší než já. Navíc ani za mlada moc nesportoval, takže je teď taky dost nepohyblivý. Jsme tedy pěkná dvojka. Proto potřebujeme hodně pomáhat. Sami zvládáme takový ten běžný každodenní úklid, jako je např. mytí dlažby. Ale když je potřeba se do toho pořádně opřít, musím si pozvat někoho na pomoc. Většinou je to moje dcera. Ale ta má svých starostí dost.

podlaha a zvláštnosti její údržbyaby podlaha vydržela dlouho jako novákartáčování podlahy

Před časem jsme se rozhodli, že…

Před časem jsme se rozhodli, že se obrátíme na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Firma patří ke špičce v oblasti úklidových a čistících firem. A to nejenom v České republice. Ale také na Slovensku, v Rakousku a Německu. Obrátila jsem se na ni tedy s požadavkem vyčistit všechny podlahy v celém bytě. Nebyl to pro ně žádný problém. Smluvili jsme si termín. Oni pak přijeli s 50 kilovým kotoučovým strojem a pustili se do práce. I když uklízím pravidelně, moje lino už je staré. A taky ho spíš jenom tak šudlím. Než, že bych ho opravdu drhla. Bála jsem se, že tak hluboko zažranou špínu nebudou schopni vyčistit. A řeknou mi, ať to staré lino rovnou vyměním. Ale to už nemá smysl. Mám ho dvacet let, takže už prostě vydrží. Jsou totiž schopní zbavit jakýchkoliv nečistot téměř jakýkoliv povrch. Od dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy až po betonové podlahy. Není pro ně ani problém přechod mezi dvěma povrchy. mytí dlažby

zašlá podlaha a co s nírenovace podlahvoskování podlah

Zaměstnance jsem po očku pozorovala…

Zaměstnance jsem po očku pozorovala a proto vím, že postupují takto: Podlahu nejdříve důkladně vydrhnou pomocí účinných čisticích prostředků. Poté co je podlaha důkladně vykartáčovaná, následuje pečlivé odsátí všech nečistot, vlhkosti a mastnoty. Tohle všechno provádí pomocí vysoce výkonného vysavače. Na něm je napojena hubice s gumovými lištami. Podle zaměstnanců je kotoučový stroj, zatím jediným strojem, který dokáže dokonale a úplně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Potom co byla podlaha vykartáčovaná a nečistoty odsáté namočili ji ještě jednou čistou vodou. To aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku. Poté už zbývalo jenom si nechat doschnout a bylo hotovo. Staré linoleum bylo dokonale vyčištěné. Jako nové sice nevypadalo. To, protože je na některých místech už ošlapané. Ale jinak je krásně čisté. Tak jak, už dlouho nebylo. Firmu rozhodně doporučuju. A proto taky píšu tuhle recenzi.

fluatace podlahyúdržba dřevěných podlahjak se starat o dřevěné podlahy

Author: IVA

Share This Post On

Submit a Comment