Díky strojovému čištění a voskování bude vaše podlaha dlouhodobě v perfektním stavu

Naše firma realizuje úklidové služby všeho druhu a snažíme se svým zákazníkům poskytovat ty nejlepší možné služby, proto neustále sledujeme nové trendy. Vše co se týká nových technologií, kosmetiky, a tak podobně. Nicméně pokud chcete opravdu dobře vyčištěné podlahy tak, tak technologie není všechno. K tomu je potřeba i fyzická síla a kvalitně proškolení zaměstnanci, kteří vědí, jak nejlépe postupovat při jednotlivých pracích. A je důležité vždy i dobře určit, jaká podlaha potřebuje jakou chemii. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl.

Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. k hloubkovému čištění podlah používá většinou zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Je totiž hodně agresivní, takže vyčistí i cementové zbytky, ale pro čištění běžně zanesených podlah a mytí dlažby není vůbec vhodná. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Ve většině případů jde však o čištění podlah v interiérech, ať už ve firmách nebo v domácnostech, kde většinou používáme zásaditou chemii.

stará podlaha a jak ji obnovitobnova zašlé podlahyhloubkové vyčištění podlahy

Také je potom potřeba podlahu zakonzervovat…

Také je potom potřeba podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Pracujeme s německým voskem PKDodolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. mytí dlažby

neagresivní chemie na podlahyschopná firma na čištění podlahpodlaha a zvláštnosti její údržby

Naší poslední zakázkou bylo…mytí dlažby

Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v jednom second handu, který zrovna majitelka otvírala a chtěla ty prostory trochu zvelebit. A protože nechtěla investovat do nových podlah, tak se rozhodla je nechat pořádně vyčistit. A kontaktovala nás a my se už o vše postarali. Podlahu jsme pořádně vyčistili a poté ji zakonzervovali voskem, aby jí čistá vydržela co nejdéle. Potom je totiž velmi snadné udržovat podlahu čistou.

Naše strojové čištění podlah také není možnou nejlevnější variantou, co se týče čištění podlah, ale za to je nejúčinnější. A rozhodně je to levnější varianta, než pokládat podlahu novou. Jsme rádi, že byla s naší prací spokojená, protože není pro firmu lepší vizitka než spokojený zákazník. V naší firmě realizujeme i spoustu dalších služeb, ke kterým patří čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. Takže ať potřebujete cokoli z těchto služeb, ozvěte se nám. Určitě vám pomůžeme s jakýmkoli úklidovým problémem.

aby podlaha vydržela dlouho jako novákartáčování podlahyzašlá podlaha a co s ní

Author: IVA

Share This Post On

Submit a Comment