Díky nátěru LSG bude i vaše fasáda chráněná před nežádoucími plísněmi

Před…

Před několika měsíci se nám na fasádě našeho obchodu se společenskými šaty udělala plíseň. A to už byl vážně konec. Už dlouho se nám stav naší fasády nelíbil, byla špinavá a flekatá, ale tak nějak jsme její čištění odkládaly. Ale odkládali jsme to a bohužel jsme to odkládali tak dlouho, až to dopadlo tak, že se tam udělala plíseň, nehledě na to že plíseň na zdi Vás ohrožuje na zdraví.  A já spolu ještě s jedním kolegou jsme dostali za úkol se o to postarat. Tak jsme se to snažili vyčistit, ale neuspěli jsme. Všechny čisticí prostředky, které jsme vyzkoušeli, byly k ničemu. Ale neměli jsme s nikým žádnou zkušenost. Tak jsme se ptali známých, ostatních v rodině a hledali i na internetu a dohromady jsme nashromáždili docela dost informací. Hlavně na tom internetu jsme toho našli úplně nejvíc. A o ty informace bych se ráda podělila.

 

Na všech…

Na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou. No, jak se říká, každá mince má dvě strany. Naštěstí jsme na internetu našli i řešení, jak plíseň odstranit. Jedná se o úklidovou firmu. Měli na internetu samé dobré reference, tak jsme si řekli, že nebudeme hledat nikoho dalšího a necháme si plíseň odstranit právě od nich. Byla jsem ráda, že nám nabídli termín hnedka do týdne, takže jsme na to nemuseli čekat hrozně dlouho. Pak přijeli k nám a pustil se do práce. Zaměstnanci nejdříve nanesli na plíseň dezinfekční prostředek, a poté na něj nanesli protiplísňový nátěr.

 

LSG…

LSG je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály. Také ho jde nanést i ve vnitřních i vnějších prostorách a jedná se nejen o účinný prostředek k odstranění, ale slouží i jako prevence. A proto jsme si ho nechali dát i dovnitř, abychom měli jistotu, že to do budoucnu nebudeme muset řešit. Navíc plíseň je nehygienická a taky jsme se báli, že by to mohlo ohrožovat zdraví našich seniorů. Věřte mi, nestojí to za to, je lepší se o takové věci postarat dopředu. A díky nátěru LSG máme jistotu, že vše bude v pořádku. Jsme s ním opravdu spokojení a můžeme jedině doporučit, protože plíseň skutečně zmizela a od té doby se již nevrátila. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Jejich služby budou určitě stejně tak skvělé jako jejich čištění fasád. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Author: Nikola

Share This Post On

Submit a Comment