To nejlepší pro váš koberec

Provozuji… 

Provozuji půjčovnu pánských a chlapeckých společenských obleků a smokingů na svatbu nebo jiné společenské akce. Dále je možné u nás zapůjčit košili, kravatu, vestu a všechny doplňky. Jsme také schopni každý oblek upravit na míru. Pro útulnost v celém interiéru máme položený koberec, který čas od času vyčistíme běžným způsobem. Většinou zákazníků chodí  v doprovodu nějaké ženy, čímž se zvětšuje frekvence hostů. Dbáme na útulnost a čistotu celého našeho interiéru, protože přece jenom naše obleky jsou luxusnějších značek a podle toho by měl vypadat i interiér naší prodejny. Jenže koberec ten dobrý dojem už kazil. Byl hodně špinavý, tak jsme usoudili, že bude nejlepší, když si na to najmeme úklidovou firmu. Na internetu jsem si vybrala Čištění Praha 10, koberce, jelikož čistí novou kotoučovou metodou a nemá problém zajet i do menšího města.

 

Na můj…

Na můj poptávkový email reagovali okamžitě, domluvili jsme si termín, který mi vyhovoval. Zaměstnanci firmy dojeli na čas v dohodnutý den, bez okolků se pustili do práce. Koberec byl díky jejich práci dokonale čistý, zářil jako nový. Jak jsem se dozvěděla, účinnost a kvalita této technologie spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zažrané nečistoty. Tato metoda je skutečně účinná. Protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.

 

Dochází…

Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce, neboť používaný výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Při čištění extrakční metodou,  která není tak kvalitní, ale nabízí je hodně firem, nepůsobí  chemie v hluboké struktuře koberce, zcela u ní chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování a proto po zaschnutí zůstávají nejen nevzhledné fleky, ale i nevábný tvar. Proto je lepší nechat si koberec vyčistit kotoučovou metodou. Navíc zaměstnanci A SERVISU byli ohleduplní ke všem věcem, byli velmi milí a příjemní,. Takže je můžeme všem lidem, kteří poptávají službu čištění koberců, jedině doporučit. Tato firma dále nabízí i čištění a voskování podlah, mytí oken a čištění čalounění, mytí výloh,fasád a odstraňování grafitů. Své služby realizují po celé České republice, na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich internetové stránky. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Author: Nikola

Share This Post On

Submit a Comment