Spolu s nátěrem pro vás nebude problémem udržet fasádu čistou a bez plísní

Nebezpečné plísně

V naší základní škole máme vyhraněnou budovu pro školní budovu a s poslední době jsme si všimli, že její fasáda je výrazně horší než u ostatních budov. Byla špinavá a na několika místech jste si mohli všimnout i plísní. A je jasné, že to muselo zmizet, ale taky jsme věděli, že naše uklízečky to nezvládnout. Tak jsme hledali na internetu nějakou firmu, která by se s tím dokázala popasovat. A jednu skvělou jsme našli a já bych se o ní ráda rozepsala. Jedná se o firmu a ta svým zákazníkům nabízí řadu úklidových služeb, jako je například čištění podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, čistění koberců, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Dále také zajišťuje i úklidy po stavbě či rekonstrukci či úklidové výškové práce. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách.

 

Po dohodě…

Po dohodě čistí žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňuje i nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. Zajišťuje i odstraňování nebezpečné plísně a graffiti a s tím souvisí i nabídka ochranných nátěrů. Takže můžete vidět, že tato firma má opravdu široké pole působnosti. A proto jsme se rozhodli obrátit právě na tuto, protože na ně byla i samá dobrá recenze, takže jsme měli jistotu, že to dobře odpadlo. A po naší zkušenosti s nimi musím tuto firmu opravdu všem doporučit.  Fasádu skvěle vyčistili a díky jejich nátěru je naše fasáda opět v naprostém pořádku. LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

 

I velmi…

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Záruku tato firma garantuje až 2 roky. Je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály. Takže je vidět, že nátěr je skutečně tou nejlepší volbou, pokud chcete vyčistit vaši fasádu. Tato firma své služby realizuje po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Author: Nikola

Share This Post On

Submit a Comment