Jak čistit koberce, kde pobývají alergici: jak zlikvidovat a odstranit alergeny a roztoče

Máme…

Máme doma skoro všude koberce a už začaly být opravdu hodně špinavé a celkově nepěkné. Ale i tak mi koberce byly vždycky milejší než podlahy. Nebyla jsem na ně zvyklá a jsem typ člověka, který nesnáší změny. Ale ty koberce už bylo opravdu potřeba vyčistit. A bylo potřeba s tím něco udělat. Nechtěli jsme se do toho pouštět sami, protože ty koberce byli docela drahé a nechtěli jsme je nijak poškodit. Naši známí si snažili svoje koberce vyčistit pomocí obyčejných prostředků s pomocí kartáče a dopadlo to tak, že je museli nakonec vyhodit a koupit nové. A zase kdybychom to čistili až příliš šetrně, tak by to asi zase nemělo žádný efekt. Takže jsme si řekli, že si na to najmeme úklidovou firmu. Ale i v tomto případě jsme museli řešit jeden háček. Naše děti jsou alergické na všechno možné, takže jsme potřebovali takový druh čištění, kde používají takovou kosmetiku, která je vhodná i pro alergiky.

 

Takže…

Takže jsme si sedli k internetu a hledali takovou firmu, která by splňovala naše požadavky. A našli jsme čističe a anti alergickou speciálku na  Brno praní koberců. Ale než jsem je kontaktoval, ověřil jsem si jejich reference na internetu. Pro jistotu. Přece jen, když už jsem do toho měl investovat, chtěl jsem mít maximální jistotu, že to nebudou vyhozené peníze. Ale na internetu jsem na ně našel samou chválu, takže už jsem ztratil všechny důvody, proč bych se neobrátil právě na ně. Zavolal jsem jim a domluvil s nimi termín čištění, kalkulaci a všechny tady ty ostatní věci. V domluvený den přijeli a pustili se do práce. Po poměrně krátkém čase mi řekli, že už mají hotovo, čemuž jsem se docela divil. Ale dokázali koberce perfektně vyčistit i za ten krátký čas.

 

Čištění…

Čištění neprováděli extrakční metodou, ale strojovou metodou kotoučového čištění a ten stroj dokáže opravdu úplné zázraky. Koberce byly krásně vyčištěné a skutečně vypadaly jako nové. Navíc říkali, že po použití jejich chemikálií se špína už nebude tolik usazovat a měli pravdu, protože když teď něco naší malé spadne na zem, tak to manželka vydrhne bez větších problémů. Díky tomu už s koberci nemá tolik práce a náš byt vypadá pořád dobře. A bylo to naprosto bezpečné, naše děti nekýchaly, neměly nateklé oči a ani nic podobného. Takže nám tím opadla jedna nepříjemná starost navíc. Zaměstnanci z A SERVIS byli opravdu milí a vstřícní, takže disponují vším, co bych od kvalitní společnosti čekal.  Dobré vystupovaní, kvalitní služby, dostupné ceny, to je snad sen každého zákazníka. Minimálně náš ano. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich internetové stránky. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Author: Nikola

Share This Post On

Submit a Comment