Fasády, okna, zimní zahrady mytí a čištění ve výškách

Mám..

Mám skvělou zkušenost s jednou úklidovou firmou a chtěla bych ji vám všem moc doporučit. A jedná se o partu horolezců zaměřených na Zimní zahrady, čištění. Nabízí svým zákazníkům celou řadu úklidových služeb. Jako je třeba čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. A my osobně nedáme dopustit na jejich šlusu čištění fasád. A přesně to jsme potřebovali my. Pracuji v butiku s italskými doplňky, jako jsou šperky, šátky, kabelky a tak podobně.

 

A naše…

A naše produkty nejsou úplně levné, takže pro nás bylo vždy jednou z priorit, aby to u nás vypadalo co nejlíp. Takže když naše fasáda nevypadala zrovna dobře, kdy se ke všemu na ní udělala i plíseň. Samozřejmě to muselo zmizet. A tak jsme se obrátili na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o.. Našli jsme ji na internetu. Pročítali jsme hodně diskuzí, abychom si vybrali opravdu někoho s dobrými referencemi. A jejich nátěr LSG se opravdu o vše postaral. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem LSG  nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný.

 

Po zaschnutí…

Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny. Působení zároveň není reaktivní, takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech. Přípravky LSG neobsahují toxické látky, těkavé polutanty, organické rozpouštědla, kovy nebo nanočástice a jejich efektivita je po zaschnutí okamžitá bez potřeby UV záření. Ošetřené povrchy jsou při tom odolné dešti, vlhkosti, UV záření, většině desinfekčních prostředků a jsou omyvatelné se zvýšenou otěruvzdorností. Přípravky jsou ekologické s trvalou funkcí. Takže věřte mi, pokud máte s čistotou vaší fasády problémy, LSG je pro vás tou nejlepší spásou.

 

Author: Nikola

Share This Post On

Submit a Comment