Jak dosáhnout dlouhodobě krásně čistých oken a skel na zimních zahradách

S firmou…

S firmou Mytí Ostrava, okna  už spolupracujeme dlouhodobě. Už si ani nepamatuju, jak jsme na ně přišli. Ale vím, proč u nich zůstáváme. A to zejména kvůli tomu, že mají dlouholeté zkušenosti na poli úklidů a čištění. Tato firma patří k nejlepším na trhu nejen v České republice. Ale také v zahraničí, u našich sousedů v Německu, Rakousku a na Slovensku. Ve firmě pracují pouze perfektně proškolené profesionály. A to jsou důvody, proč s nimi tak rádi spolupracujeme. Společnost nabízí široké spektrum služeb spojených s úklidem. Například čištění koberců, podlah, odstraňování graffiti a prevenci proti nim nebo o odstraňování plísní. Ale také se specializují na mytí oken, výloh, zimních zahrad, prosklených lodžií, střešních oken, prosklených obalů budov a veškerých skleněných výplní.

 

Naše…

Naše hračkářství firmu využívá právě na mytí výloh. Výlohy jsou totiž často zapatlané od dětských ruček. Děti rády ukazují rodičům, co všechno by si u nás rádi koupili. To se na skle samozřejmě projeví. A proto je nutné se o výlohy pravidelně starat. Aby byly vždy čisté a pěkné. S A SERVISEM velice rádi spolupracujeme, protože jejich práce je vždy velice kvalitně odvedená. Víme, že A SERVIS používá k čištění ty nejlepší značkové čisticí prostředky, ale na rozdíl od jiných firem pro kvalitní mytí používají takzvanou metodu suchého leštění. To znamená, že při mytí výloh a oken nejsou použity žádné leštící přípravky. Ty sice zdánlivě zaručují skleněným plochám dokonalý lesk, ale za nějaký čas se leštidla na vyčištěné skleněné ploše objeví. Potom jsou zjevné tahy leštění, což se na tak velké ploše, jako je u nás v kině objeví docela snadno.

 

Zaměstnanci…

Zaměstnanci A SERVISU proto čistí okna a výlohy rozmývákem a následně je stírají stěrkou s kvalitní gumou. Jakmile je prosklená plocha vyčištěna, nechají ji proschnout a poté doleští suchou bavlněnou plenou. Tento způsob leštění a čištění má několik výhod. Mezi ty nejdůležitější patří finanční úspora a dlouhotrvající efekt. Myslím, že se všichni shodneme na tom, že výsledek je vždy perfektní a stojí za to. A SERVISÁCI sklízí obdiv i kvůli tomu, že práce je to opravdu fyzicky náročná a dlouhá. Díky ním je naše výloha vždy krásně čistá a děti se můžou vždycky těšit na nové hračky za výlohou. Svou práci milujeme, protože dělat radost dětem je to nejhezčí na světě. Jejich radost je tak upřímná a čistá. A dětství je to nejkrásnější období v našem životě a my se ho snažíme dětem dělat co nejhezčí a nejšťastnější. A v tom nám pomáhá A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Author: Nikola

Share This Post On

Submit a Comment