Vaše fasáda bude ve skvělém stavu

Vlastním…

Vlastním kavárnu a už delší dobu jsem si říkala, že bych ji chtěla zrekonstruovat. Měla jsem konečně peníze na to, abych si to tam udělala po svém. A musela jsem začít fasádou. Bylo potřeba ji vymalovat, protože vypadala děsně. Ale prvně ji bylo potřeba vyčistit, protože na ní byla i plíseň. A bylo mi jasné, že já sama to rozhodně nevyčistím. Takže bylo potřeba najít nějakou úklidovou firmu. Takže jsem začala hledat na internetu, abych si přečetla, kterou lidi na diskuzích nejvíce doporučovali. Navíc jsem se začínala dost obávat, aby se neudělala ještě ke všemu plíseň kolem oken. A našla jsem úklidovou firmu.  Fasádu skvěle vyčistili a jejich nátěr se postaral o to, že už fasáda zůstane čistá a bez plísní. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkala. A musím vynachválit i jejich zaměstnance.

 

Jsou to…

Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Nátěr je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Díky tomu je venkovní zeď mojí kavárny opět v naprostém pořádku.

 

A když…

A když jsem zjistila, jak málo stačí, aby se vám plíseň udělala, nechala jsem si ten nátěr dát i dovnitř kavárny. Jako prevenci. Tato firma dále nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. Takže jak vidíte, tak mají opravdu široké pole působnosti. A to vše realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Author: Nikola

Share This Post On

Submit a Comment