Jak vyčisti fasádu od plísní?

Potřebujete…

Potřebujete někoho, kdo by vám vyčistil vaši fasádu? V tom případě se obraťte na úklidovou firmu. Protože naše fasáda našeho pekařství byla už v dezolátním stavu a bylo potřeba se o to postarat. A nejhorší na tom totiž bylo, že na jedné straně se dokonce začala dělat plíseň. A samozřejmě jsme to tam nechtěli nechat, protože ta černá plíseň vypadala opravdu škaredě. A není to dobrá vizitka pro nikoho. Takže jsme hledali firmu, která by se o to postarala a našli jsme právě úklidovou firmu a ti se o to postarali. Plíseň odstranili, fasádu vyčistili a jejich nátěr LSG se postaral o to, že naše fasáda už bude opět čistá. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na udržování fasády nesetkal. A kdybych to tušil dřív, asi bych se rozhodl jej nanést na zdi dříve, jako prevenci. A pokud už teď i vy víte, že je váš dům náchylný na tvorbu plísně či jiných nečistot – neváhejte a nechejte si ten nátěr nanést jako prevenci.

 

Protože…

Protože věřím, že nikdo z vás o plíseň na fasádě nestojí. A lidi z firmy jsou skutečně spolehlivý. Jsou to zkušení specialisté a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách.

 

A proto…

A proto jsem se rozhodl dát ten nátěr i dovnitř. Skvělé je, že tento nátěr je vhodný i do prostorů, kde se pracuje s potravinami. K dalším službám této firmy patří i odstraňování graffiti, mytí oken a výloh a čištění koberců a podlah. Takže až budeme někdy něco z toho potřebovat, tak se určitě obrátíme jen na ně. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat. Jsem si jistý, že i jejich ostatní služby budou stejně tak kvalitní jako jejich odstraňování plísní a čištění fasád. A i jejich ceny mi připadají v pořádku. Vzhledem ke kvalitě, kterou nabízí, mi ta cena přijde naprosto v pořádku. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Author: Nikola

Share This Post On

Submit a Comment