Pozvěte si specialisty v oboru na odstranění plísně

Nebezpečné…

Nebezpečné plísně jsou nekonečný boj. U plísní stačí opravdu málo, aby se vytvořila ve vašem obytném prostoru či zvenčí na domě a narušovala tak celkově harmonii vašeho domova. Nejčastějším problémem, jak plíseň může vzniknout, je nadměrná vlhkost. K té může docházet hned několika způsoby. Jedním z nejčastějších jsou například stavební závady. K těm patří zatékání vody do objektu, ať už se jedná o střechu nebo špatným těsněním oken. Vlínání půdní vlhkosti nebo kondenzovaná vodní pára z ovzduší v místě, kde je snížená tepelně-izolační schopnost. Často však tvorbu plísně neovlivníme. Uvnitř ji můžeme ovlivnit třeba častějším větráním či pohlcovačem vlhkosti vzduchu, jenže co když se plíseň utvoří zvenku domu. To už je hůře ovlivnitelný faktor a přesně tohle se přihodilo nám. Na fasádě našeho domu se najednou začaly tvořit šedočerné fleky a v tomto případě asi prevence neexistuje, tedy kromě prevence od A SERVIS LIPKA, s. r. o. která v rámci služby likvidaci plísní pracuje i s protiplísňovým nátěrem LSG, která funguje nejen na bázi účinného prostředku, jak se plísně zbavit.

 

Ale stará se…

Ale stará se i o to, aby se už znovu neobjevila, jedná se tedy o nejlepší možnou dostupnou prevenci, jak se proti plísním pojistit. Sami jsme tento nátěr vyzkoušeli a od té doby se plísní nemusíme zabývat. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkala. A musím vynachválit i jejich zaměstnance. Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu. Protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

 

Po zaschnutí…

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Nakonec jsem si LGS  nechala dát do koupelny a sklepení, tedy tam kde je výskyt plísně nejpravděpodobnější, takže ho mám jako prevenci, abych tuto situaci už nemusela znovu řešit. Je to opravdu nepříjemné a člověk, který to nezažil, tak to nepochopí. Takže pokud si vy sami s plísní už také nevíte rady, tak tento nátěr je poslední krabičkou záchrany, která stoprocentně pomůže. Jeho cena není ani nijak výrazně nadsazená, takže je to určitě něco, co si může dovolit každý.

Author: Nikola

Share This Post On

Submit a Comment