Čistá fasáda bez graffiti

Vždycky mě bavilo si malovat nehty. Dávat si na ně různé laky nebo třpytky. V pubertě jsem si koupila domácí pícku. A začala zkoušet různé metody a postupy. Po tom, co všechny moje spolužačky odcházely spokojené jsem se rozhodla. Zařídím si nehtové studio. Mám svou práci hrozně ráda. Mám své věrné zákaznice, ale chodí k nám i nové. Vždycky si vyslechnu celé jejich životní příběhy a osudy. A taky je zajímavé odhadovat, kdo má jaký vkus. Někdo má rád nehty dlouhé, někdo hranaté. Pro někoho je nejdůležitější originalita. Každý zkrátka chce něco jiného.

A to je na mé práci to nejlepší. Že všechna různá přání dokážu splnit. O to víc mě mrzí nekalý konkurenční boj. Jednou, když jsme přišla ráno do práce mě čekalo nemilé překvapení. Pro někoho otázka ani ne pěti minut „zábavy. Ale pro nás docela velká starost. Proto jsme se rozhodli najít odbornou firmu. Takovou, která by nás nápisu zbavila. Popřípadě by i zabezpečila, že se tohle vandalství nebude opakovat. Našli jsme mnoho firem. Ale žádná neměla tolik kladných recenzí a doporučení jako Nátěry proti graffiti.

Za…

Za pár dní jsme se mohli dozvědět sami, proč tomu tak je. Po rychlé a jasné telefonické domluvě. Nezbývalo, než čekat, až pracovníci A SERVIS LIPKA, s.r.o. přijedou. Přijeli a po obhlédnutí situace se dali hned do práce. Hned šlo poznat, že se jedná o profesionály. Kteří své práci rozumí a rozhodně ji nedělají poprvé. Už na internetových stránkách jsme se dozvěděli, že A SERVIS působí na trhu taky už pěknou řádku let. A za tu dobu si vytvořili vlastní postupy a metody. Ty aplikují při úklidu a čištění.

Dočetli jsme se také, že působí nejen v České republice, ale taky v Rakousku, v Německu a na Slovensku. Firma se také zabývá komplexně problémem graffiti. A to například i následnou aplikací AGO nátěru. Ten zajistí snadné odstranění spreje. I takto široká škála nabízených služeb nás přesvědčila o tom, že se jedná o opravdové profesionály.

Velkou…

Velkou část graffiti odstranili pomocí čisticích prostředků. Tak, že nápis několikrát za sebou zesvětlovali a poslední tenkou vrstvu zamalovali barvou. Tak, aby graffiti nebylo vidět a v budoucnu neprosvítalo. Poté všechny zdi natřeli antigraffitovým nátěrem. Nátěr vytvoří na fasádě ochranný filtr, který zabrání hloubkovému usazení spreje do omítky.

Takže pokud se na něm graffiti objeví, jde to dolů bez problému. AGO navíc fasádu zafixuje. Při odstraňování graffiti se tedy nezmění její barva ani struktura. Což je super, protože naše fasáda je z části z umělých kamenů. Teď už jsem bez starostí a můžu si dál dělat nehty.

Author: Nikola

Share This Post On

Submit a Comment