Likvidace a čištění graffiti, prevence antigraffitovým systémem ochrany fasád

V našem…

V našem muzeu jsme nedávno museli řešit velice nepříjemnou situaci. A sice někdo nám počmáral zeď našeho muzea. A samozřejmě se nám to nelíbilo a bylo potřeba se o to postarat. Muzeum v sobě skrývá umění a kulturu a mít na jeho zdi graffiti jeho hodnotu značně znehodnocuje. A navíc to vypadalo odporně. Náš kamerový systém pachatele samozřejmě zachytil. Jenže měl kapuci a kšilt, takže prostě nebylo možné ho identifikovat. Tak to v tomto ohledu prostě chodí. A policie má důležitější věci na práci než chytat blbce se sprejery. Každopádně bylo nutné, aby to šlo pryč, takže hned, jak jsem přišla do práce, jsem začal hledat firmu, jsem se ptala kolegů, jestli neznají nějakou firmou, která by odstraňovala graffiti, a zároveň s ní měli dobré zkušenosti. Takže jsem byli odkázaní na internet.

 

Hledala jsem…

Hledala jsem tam nějakou, která by měla dobré reference a se kterou by byli lidi spokojení. Nechtělo se nám logicky investovat  do někoho, u koho bychom neměli alespoň nějakou jistotu, že by to mohlo dobře dopadnout. A nakonec jsem narazila na úklidovou firmu Anti graffiti nátěry Brno, protože o nich lidi psali vážně dobře. A zařizování jsem dostala na starost. Na nic jsem nečekala a kontaktovala jsem je. Byla jsem ráda, že mi dali co nejdivější termín, protože jsem nechtěla, aby se barva spreje ještě více a více vsákla do fasády. Mám muzeum moc ráda a nechtěla jsem, aby to tak zůstalo. V domluvený den přijeli a pustili se do práce. Graffiti odstranili a zdi potřeli barvou, kterou si předem nechali namíchat, aby byla ve stejném odstínu jako barva našeho muzea.  Tuto službu navíc jsem taky ocenila, protože jsme kolem toho nemuseli běhat my.

 

Potom…

Potom budovu ještě natřeli antigraffitovou ochranou, což je nanotechnologická vrstva, která zaručuje, že když by nás to potkalo znovu, tak graffiti půjde mnohem lépe odstranit a nebude to ani tak finančně náročné. Se zaměstnanci jsem byl moc spokojení, byli to všechno příjemní lidi, se kterými se mi dobře spolupracovalo. Takže jestli hledáte někoho, kdo vám graffiti kvalitně odstraní, pak doporučuji tuto firmu, která odvádí vynikající práci, tak doporučuji tuto. Se zaměstnanci je skvělá domluva a byli velice milí a ochotní. Sprejeři díky jejich skvělé práci mají utrum a graffiti na mém domě už nebude. Proto jejich službu tolik doporučuji, protože nikdo nechce mít na domě graffiti a na tuto firmu je opravdu spolehnutí. Jsou sice o něco dražší, ale dle mého se rozhodně vyplatí do toho investovat. Člověk má potom od graffiti klid a nemusí se bát, že by ho něco takového mělo něco potkat znovu. Protože to z AGA jde bez problému dolů a je to mnohem levnější, než když se graffiti odstraňuje z takové zdi, která není chráněná. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Author: Nikola

Share This Post On

Submit a Comment