Graffiti je něco, čemu se chce vyhnout každý. A naštěstí existuje způsob. Odstranění Ostrava

Je spousta věcí, které tak úplně neovlivníme, a přesto se nám dějí. O to horší, když nejde zrovna o něco pozitivního. A k jedněm rozhodně méně příjemný jsou i hnusné sprejerské nápisy na zdi. A to přesně se nám stalo. Pracuji jako veterinářka a když jsem šla jednoho rána do ordinace, tak bylo přes celou stěnu naší budovy graffiti. Lidi, co tohle dělají, musí mít v hlavě vakuum.

Protože když se někdo baví tím, že ničí majetek ostatním, tak na to prostě nemám co říct. Nemám nic proti tomu, když si to malují na vyhraněná místa, sice se mi ty kresby nemusí libí, ale někomu ano, ale člověku se to prostě zprotiví, když to vidí na svém domě. Majitel přemýšlel, jak se toho zbavit. Bylo potřeba, aby se o to postarali odborníci. Ale protože jsme ani jeden s žádnou firmou neměli zkušenosti, museli jsme se spolehnout na internet.

Takže…

Takže jsme si sedli každý ke svému počítači a hledali jsme takovou, která by měla výborné reference. Rozhodnuto bylo na záložce diskuze Spreje na fasádě. A jednu takovou jsme našli. Jde o úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. která nabízí širokou škálu úklidových služeb a jednou z nich je i odstraňování graffiti. A i tuto službu jako všechny ostatní lidi na internetu opravdu vychvalovali. Sice ta firma byla o něco dražší.

Ale radši si připlatím s tím, že budu mít jistotu, že to k něčemu bude, než šla do nejlevnější varianty, která by byla dost možná zbytečná. Tak jsme jim zavolali a zařídili jsme si u nich čištění. Byli jsme moc rádi, že k nám mohli přijet už za týden a nemuseli jsme na to čekat třeba měsíc. Graffiti díky bohu bez problému odstranili. Většinu dali dolů pomocí čisticích prostředků, a poslední tenkou vrstvu zamalovali barvou, takže graffiti neprosvítalo. Poté všechny zdi natřeli antigraffitovým nátěrem.

Což…

Což je účinnou ochranou proti dalším takovým skvostům. Vytvoří na fasádě ochranný filtr, který zabrání hloubkovému usazení spreje do omítky. Takže pokud se na něm graffiti objeví, jde to dolů bez problému. AGO navíc fasádu zafixuje, při odstraňování graffiti se tedy nezmění její barva ani struktura. Firmu A SERVIS musím opravdu vychválit, a to nejen za spolehlivou a dobře provedenou práci, ale také za její zaměstnance, kteří jsou velmi šikovní a hrozně moc ochotní.

Jsou to fakt profesionálové, na které je prostě spolehnutí. Celkově jsme se vším hrozně moc spokojení – práce byla odvedená skvěle, zaměstnanci jsou moc milí a nemusíte čekat moc dlouho, než k vám přijedou, domluva je s nimi rychlá, takže všechna kritéria, která bych u kvalitní firmy očekávala, splňují. Já i majitel jsme s nimi byli tak spokojení, že jsme jejich další služby začali využívat i pro své vlastní domácnosti.

 

Author: Nikola

Share This Post On

Submit a Comment