Nedaří se vám odstranit plíseň? LSG Ústí nad Labem vaše problémy spolehlivě vyřeší

V naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme řadu služeb a jednou z nich je i Jak čistit plíseň. S plísněmi jsou vždy problémy, obzvlášť ve starších domech. Lidé si mnohdy ani neuvědomují, jak velice málo stačí k tomu, aby se vytvořilo nadměrné vlhko a tím i následně plíseň. Například dospělý člověk vydá ze svého těla během jedné noci až 1,5 litru vody ve formě vodních par. K tomu připočtěte páru z vaření, sprchování a podobně. K velkému vlhku výrazně přispívá i sušení prádla. A dokonce i velké množství pokojových rostlin. Dá se tvrdit, že jedna čtyřčlenná domácnost vyprodukuje denně mezi 12 až 20 litry vody a toto množství by mělo být pohlceno vzduchem v domácnosti.

Jak se spolehlivě zbavit plísněPlísně objevující se v rozíchPlísně okolo oken

Pokud uvidíte na vašem okně kapičky vody…

Pokud uvidíte na vašem okně kapičky vody, která vznikla z páry, tak už na nic nečekejte, protože to už mnohdy bývá pozdě. Vlhko se začne kondenzovat a plíseň je na světě. Naštěstí si s tím umí naši zaměstnanci bez problému poradit. Při odstraňování plísni praktikují následující postup. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Někdy se stane, že je plíseň velice rozšířená, tak je třeba, aby byla zeď nejdříve mechanicky ošetřit a poté dát nový nátěr a až poté dát protiplísňový nátěr LSG. S tímto nátěrem vám dokážeme zaručit, že se s plísněmi už nebudete muset potýkat.

Kde se nejčastěji tvoří plísněPříčina vzniku plísníJak se jednou provždy zbavit plísní

Častým problémem je…

Častým problémem je i plíseň ve sklepech. A našim posledním klientům se plíseň vytvořila za ledničkou. A bylo to pochopitelně mrzuté, protože za ledničkou prostě plíseň být nemůže. Nejprve se ji snažili odstranit sami, ale moc se jim to nedařilo, což nás nijak nepřekvapovalo. Je těžké se svépomocí zbavit plísně v bytě a v dalších obytných prostorech, i když si lidé myslí, že to bude možné. Je to možné spíše v ojedinělých případech. Takže je pochopitelné, že se obrátili na nás.

Pro naše zaměstnance však plíseň nebyla žádnou překážkou, bez problému ji odstranili. Vše pak natřeli nátěrem LSG. Od té doby jich nemají s plísní problém, což bylo naším cílem. A když jsou spokojeni naši zákazníci, jsme spokojeni i my. Protože není pro firmu lepší vizitka než spokojený zákazník. K našim dalším službám patří i odstraňování graffiti, čištění koberců a podlah a mytí oken. Jak čistit plíseň

Cena za odstraňování plísníPlísně v koupelněCena za čištění plísní

Author: IVA

Share This Post On

Submit a Comment