I špíně na koberci můžete dát sbohem. Stačí jen se obrátit na správnou úklidovou firmu Ústí nad Labem

Někdy si říkám, že oslavy jsou akorát hromada starostí navíc a radost skoro žádný. Dobře, teď přeháním, ale z té poslední jsem se vzpamatovávala docela dlouho. Moje dcera měla totiž oslavu narozenin, a když se sejdou všechny v děti v naší rodině, je to doopravdy dřina je všechny uhlídat. Chtělo by to na to normálně najmout chůvu. A jak pobíhaly všude možně, shodily ze stolu mísu se šlehačkou, která byla nachystaná na dort. A stihly ji dokonce do koberce zašlápnout.

A protože v obýváku máme tmavý koberec, tak to bylo vážně hodně vidět. Snažila jsem se to vyčistit, ale nešlo mi to, bylo to pořád na tom koberci hodně vidět. Takže muselo dojít k plánu B, a sice že si jej necháme vyčistit od nějaké úklidové firmy. Ale nevěděli jsme, na koho se obrátit, ještě nikdy jsme si takovou službu u nikoho neobjednávali, tak jsme byli odkázaní na internet. A po naší zkušenosti bych vám jednu chtěla opravdu doporučit.

Jedná…

Jedná se o úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.oČištění koberce Ústí nad Labem, diskuse. Byly na ni samé pozitivní ohlasy, tak jsme neváhali a přítel je kontaktoval a vše s nimi omluvil. A potom, co jsem viděla výsledek jejich práce, musím uznat, že ti lidi na internetu měli pravdu. Odvádí skutečně tu nejlepší práci. Dobře, nemám s čím srovnávat, ale byla jsem s nimi moc spokojená. Tato firma používá strojovou kotoučovou metodu, která po čištění na kobercích nezanechává nežádoucí skvrny, které způsobuje extrakční metoda, jak jsem se taky na internetu dozvěděla.

Koberce vyčistili perfektně a ani jim nezabralo příliš mnoho času. Koberec byl jako nový a jejich speciální přípravky hezky provoněly celý dům, takže vše dopadlo úplně nejlíp, jak mohlo. Mě osobně tato jejich služba zaujala natolik, že jsem dala sbohem čištění koberců nadobro a už si je nechávám čistit pouze od této firmy. Některé věci je prostě lepší přenechat odborníkům a tato firma je odborníků plná.

Zaměstnanci…

Zaměstnanci této úklidové společnosti dokážou dosáhnout výborných výsledků a k tomu za krátký čas. Pracovníci jsou navíc velmi vstřícní a ochotní, takže nemůžu nic jiného, než tuto firmu všem vřele doporučit. Jen varuji, jsou o něco dražší než jiné úklidové firmy, ale mně to nijak nevadilo. Protože za takovou kvalitu si ráda připlatím. To vybavení, které dokáže takto vyčistit koberce, také něco stojí a chemie na čištění taky.

Takže je potřeba se na to dívat i z tohoto úhlu pohledu. Je to investice, která určitě není třeba litovat. Jejich služby realizují po celé České republice a Slovensku, ale dokonce i v Rakousku a Německu, takže je vidět, že má tato firma široké pole působnosti, když se uplatnila i v zahraničí.

Author: Nikola

Share This Post On

Submit a Comment