Strojové čištění koberců Brno si poradí s jakýmikoli skvrnami

Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Jak čistit koberce Brno realizuje čištění koberců pomocí silného kotoučového stroje, který je i zároveň velice šetrný. Tudíž se nemusíte bát, že by se vám koberec mohl čištěním nějak poškodit. Je samozřejmě důležité, aby váš koberec byl z takového materiálu, aby byl vhodný pro kotoučové čištění. Což je potřeba si ověřit předem. Ale pokud je možné koberec vyčistit tímto způsobem, máte prakticky stoprocentní jistotu, že půjde pomocí stroje vyčistit.

Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho. Dokud nedojde k odstranění všech nečistot, a to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky vašeho koberce. Tato metoda je skutečně účinná. Protože námi používaná chemie se pořádně vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.

Navíc…

Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. Poté veškeré nečistoty vysajeme pomocí vysokotlakového třímotorového vysavače a pečlivě a do sucha odsajeme všechny již zmíněné nečistoty, které by neměli váš koberec zatěžovat.  Strojová metoda funguje stoprocentně a nemusíte se obávat, že by na vašich kobercích zůstaly po čištění jakékoli fleky. Pokud se fleků obáváte, patrně máte zkušenosti s extrakční metodou čištění, která skutečně fleky na koberci způsobuje.

Pouhé vstříknutí chemie do koberce a následné pouhé odsátí nemůže koberec kvalitně vyčistit. Tato varianta je sice levnější než strojová metoda. Ale nikdy jí není možné dosáhnout takových výsledků jako strojová kotoučová metoda. Pomocí kotoučové metody můžete z koberce odstranit prakticky cokoli. Jednou z posledních zakázek bylo, že náš tým zaměstnanců čistil koberec zašpiněný od odlakovače na nehty modré barvy.

Snažila…

Snažila se to nejdříve vyčistit sama, ale nedařilo se jí to a chtěla se to zbavit co nejrychleji, protože to zapáchalo po celé místnosti a taky to samozřejmě to i škaredě vypadalo, protože ten odlakovač měl modrou barvu. Přijeli jsme k ní co nejdříve, protože ten zápach musel být nepříjemný a navíc o takovou viditelnou skvrnu na koberci určitě nikdo nestojí, tak jsme chtěli, aby z koberce zmizela co nejdříve.

Koberec šlo vyčistit na první vyčištění, i když to trvalo trochu déle. Protože koberec byl bílý a bylo potřeba, aby na něm nebylo vůbec poznat, že byl kdy někde zašpiněný. Slečna byla s naší prací spokojená a stala se od té doby naši pravidelnou zákaznicí. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže za vámi dojedeme kamkoli, kam potřebujete.

Author: Nikola

Share This Post On

Submit a Comment