Hoteloví hosté se mohou přímo z pokoje kochat krásnou přírodou. Mytí oken, výškové práce Prostějov

Jako provozní lázeňského hotelu si samozřejmě zakládám na tom, aby se u nás hosté cítili co nejlépe a pobyt v krásném prostředí Luhačovic jim pomohl po zdravotní stránce komplexně. Nejen tedy co se týče fyzického, ale také psychického stavu. Protože projev nemoci či zdravotních obtíží je důsledkem rovněž dlouhodobě vyvíjeného negativního tlaku na lidskou psychiku. Velice mě těší, že hosté si u nás opravdu odpočinou, naberou novou sílu a domů pak odjíždějí spokojení. Jejich zdravotní stav má po měsíci pobytu zlepšující se tendenci a někteří se příznaků své nemoci u nás zbaví úplně.

Regenerace v lázních

Jsem pyšná na to, že díky výbornému a zkušenému personálu můžeme nabídnout opravdu kvalitní služby. Lázeňské procedury jsou elementární součástí ozdravného pobytu. Kromě toho nesmíme zapomenout na působení okolních vlivů, a to životního prostředí a lidského faktoru. Aby účinek lázní byl pozitivní, je potřeba se naladit na jinou vlnu. Na vlnu odlišnou od té, na které se vezeme v našem zaběhlém denním kolotoči. Je potřeba se odpoutat od takového vnímání a začít si užívat přítomnost, okamžik, krásné a čisté prostředí. Poslouchat zpěv ptáků, naslouchat šustění listů na stromech, povídat si s lidmi, procházet se podél řeky a pozorovat ubíhající vodu. Jednoduše vychutnávat si život ve zpomalených obrazech.

Krásný výhled

Do kvalitního životního prostředí je nutné rovněž zahrnovat i samotný lázeňský dům – jedinečnou architekturu, promyšlené a oku lahodící prostředí vnitřní. Lázeňský host nemalou část dne prožije také v pokoji, kde má své zázemí, pohodlnou postel a vybavení nepostradatelné pro svou plnou pohodu a spokojenost. Důležitý je také výhled z pokoje na zeleň, do okolí. Proto si zakládáme na čistém, ničím nezkresleném průhledu skrze okna. Chceme, aby byla skla neustále udržovaná a beze šmouh. Po vystřídání různých firem, které poskytovaly služby ne zcela podle našeho gusta, jsme zakotvili u společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o., Mytí oken Prostějov.

Ověřená kvalita

Tato úklidová společnost disponuje širokou paletou úklidových služeb, a tudíž i základnou schopných a odborně vzdělaných pracovníků, kteří si vědí rady za každých okolností a vždy odvedou tu nejlepší práci. Velice mě zaujalo, jakým způsobem naše okna leští. Nepoužívají žádná leštidla, která jsou nejčastější příčinou vzniklých šmouh. Spoléhají se na kvalitní bavlněné hadry a preciznost svých zaměstnanců, kteří leštění věnují velkou pozornost. Využíváme je rovněž pro výškové práce, kde odvádí neskutečné výkony. Pro tuto činnost jsou zaměstnanci také speciálně školeni. Pracovníci A SERVISU již neoddělitelně patří k týmu, který se stará o blaho lázeňských hostů.

Author: Andrea Gabrielová

Share This Post On

Submit a Comment