Dokážeme vyčistit vše. Čištění fasád, mytí oken ve výškách Brno. Odstranění, stržení polepů z výloh

výškové mytí okenNedávno nám volala jeden soudě dle hlasu mladý pán. Začal nám povídat o tom, jak důležitý dostal úkol od svého šéfa v práci. U nich v práci prý všichni usilovně dřou, aby dosáhli pracovních cílů, jinak jsou prý vzápětí nahrazeni. Obvykle někým mladším, výkonnějším a rychlejším. Znělo to docela vážně. Říkal nám, že nic nechce ponechat náhodě, a proto nám zavolal. Ten důležitý úkol, kterým ho šéf pověřil totiž bylo sehnat někoho na tradiční umytí oken.

Mají taková ta obří kancelářská okna, která můžete vídat třeba ve filmech. Jenže se fakt obtížně čistí. Zároveň však chtějí před klienty vypadat reprezentativně. Reprezentativnost se tak týká i toho mít perfektně vyčištěná okna. Zajímavé, jaké má někdo hodnoty. Ale nikoho nesoudíme. Pán si také ověřoval, zda sedí ceny, které máme uvedené na stránkách, a tak jsme rovnou počítali přibližnou konečnou cenu. Byl s tím spokojen a říkal, že se tedy můžeme domluvit na termínu. Tak jsme se domluvili a přijeli jsme ve smluvený čas na místo činu. Ještě, než přiblížíme to, jak jsme s obřími kancelářskými okny poradili, přiblížíme vám alespoň stručně postup naší práce při mytí a leštění oken. Naše společnost A SERVIS LIPKA se zaměřuje na četné druhy úklidových prací.

 

Pro kvalitní umytí oken…

mytí oken ve výškách

Pro kvalitní umytí oken je vždycky důležité perfektně umýt celou plochu okna a také neopomenout jeho rámy a parapety. Naše technologie mytí oken spočívá v pečlivém umytí rozmývákem, následující důkladným setřením skleněné plochy za pomoci stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci vyleští okno na sucho čistou bavlněnou plenou. Protože naše firma má opravdu spoustu zkušeností, provádíme čištění technologii tzv. triku suchého leštění. Jednou z hlavních pilířů priorit naší firmy Okna Brno, mytí, je kvalita úklidových služeb, i proto nikdy naši pracovníci nepoužívají lešticí přípravky. Jedná se sice o fyzicky náročnější postup, jelikož okna pracovníci leští pouze na sucho, ale tím je zaručeno, že okna zůstanou mnohem déle čistá.

Naše firma má již za všechna léta praxe dobře prověřeno, že při použití lešticích přípravků, jsou po krátkém čase vidět na oknech nevzhledné šmouhy a tahy po leštění. Při mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla, v opačném případě by se mohlo stát, že i staré leštidlo po nějaké době vlivem povětrnostních podmínek vystoupí, a byly by tak viditelné nežádoucí stopy a mapy z leštění. Okna jsme nakonec velmi dobře vyčistili a vyleštili bez větších obtíží. Firma vypadala spokojeně a říkali, že nám napíší upřímnou recenzi. Tak jsme tedy zvědavi a necháme se překvapit.

Author: Marcela

Share This Post On

Submit a Comment