Myslíte, že nemůžete dosáhnout stálé čistoty oken? Tento článek vás vyvede z omylu

ceník čištění kobercůBydlíme za městem u nádherné louky a u lesa, takže je to opravdu nádherná lokalita, která je pro děti jako stvořená,recenze čištění koberců ale jak se říká, každá mince má dvě strany. A negativem této lokality bylo to, že na jaře byla okna vždycky hrozně špinavá od pylu. Nestále něco venku kvetlo a vždycky tak na tři měsíce jsem se vždy musela s čistými okny rozloučit. Snažila jsem se to furt čistit a leštit, ale byla to sisyfovská otročina. Až jednou nás manželem napadlo, že bychom si je mohli zkusit nechat umýt od úklidové firmy, že by to mohlo mít určitě větší efekt než moje urputné snažení, které mělo nejčastěji za následek bohužel drásání mých nervů. A rozhodli jsme se pro úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Sice jsme ji neznali, ale se žádnou jsme neměli zkušenosti, takže jsme hledali na internetu, která by se nám nejvíce zamlouvala, a tato měla na internetu nejlepší reference. Opravdu to byla jedna pozitivní recenze vedle druhé, tak jsme naznali, že to určitě nebude vyhozená investice (to bychom museli být smolaři roku, aby to zrovna u nás dopadlo špatně a takový smolaři teda nejsme), Zavolali jsme jim, slečna na centrále byla moc milá a hned nám nabídla termín, řekla, jaká bude předběžná cena a všechny ostatní informace, které jsme chtěli vědět, tedy především pro koberce, cena čištění Praha 10. A jejich práce byla stejná jako jejich smysl pro organizaci.

 

Okna vyčistili perfektně a lesknou se jako zrcadlo…

 

jak na čištění koberců

Okna vyčistili perfektně a lesknou se jako zrcadlo. Pak na okna ještě dali impregnaci, aby se tolik nešpinila, a byla pro mě tak snáze udržovatelná. Což bylo to, po čem jsem prahla asi nejvíce, abych i následně měla s okny co nejméně práce. Protože pouhé jedno hezké umytí oken by můj celkový problém asi jen tak nevyřešilo. Takže od té doby, co máme tuto nanoimpregnaci, tak s okny nemám takovou práci, takže jsem jim za tohle opravdu hodně vděčná. typ na čištění kobercůVšechno, co na okně od květů ustane, se smyje pouhou vodou, o což se obvykle ke všemu postará déšť, takže s tím nemáme prakticky žádnou práci.

 

Navíc jsme byli i velmi spokojení s chováním zaměstnancům. Byli velice milí a profesionální, o žádné nevrlé lidi vůbec nešlo. A já opravdu nesnáším, když si domů pozvu nějaké pracovníky a není s nimi řeč, i když odvádí dobrou práci. Tímto můžu službu mytí oken jedině doporučit, protože odvedli opravdu vynikající práci a i za přijatelnou cenu. Super je, že nabízí i řadu dalších služeb, takže pokud chcete vyčistit koberec, podlahu. Nebo třeba plíseň, jsou vám k dispozici, všechno mají více rozepsané na svých internetových stránkách. My je určitě využijeme na čištění koberců, protože ty po řádění našich dětí také potřebují trochu oživit. Nabízejí i odstraňování graffiti a plísně. Což se také určitě hodí vědět, protože ne nadarmo se říká, že čert nikdy nespí.

 

koberce, cena čištění Praha 10

rady na čištění koberců

hloubkové čištění koberců

strojové čištění koberců

Author: Marcela

Share This Post On

Submit a Comment