Profesionální čištění koberců strojní metodou

Koberce, čištění Hradec Králové  Když si domů pozvete zedníky na domácí úpravy nečekáte, že kvůli nim budete muset vyměnit většinu firma čistící kobercekoberců v bytě. Bohužel u nás to tak skoro dopadlo. I když člověk pány několikrát upozornil, aby chodili jen po igelitech, které byly po kobercích rozprostřeny bylo to houby platné -Koberce, čištění Hradec Králové .

Koberce byly plné prachu, suti a špíny. To vše zašlapané v úhledné cestičce skrze byt. Pečlivé vysátí nijak nepomáhalo. Vydrhnutí kartáčem prach jen ještě více zatlačilo do koberce. Příšerné. Prostě cementová pěšinka uprostřed krásného smetanového koberce. Když už jsem nad vším lámal hůl a rozhodl se koberec vyhodit svitla mi naděje. Objevil jsem článek na internetu doporučující společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., Koberce, čištění Hradec Králové. Tato společnost byla jako seslána z nebe. Poslední naděje pro mé koberce.

 

strojní čištění koberců

strojní čištění koberců

jak vyčištit koberec

firmy na čištění koberců

 

 

 

 

 

 

 

Už při telefonickém hovoru jsem získal pocit…

znečištěný koberec
Už při telefonickém hovoru jsem získal pocit, že vše dobře dopadne. Usměvavá paní mi rychle poradila co a jak, co bude nejlepší a ujistila mě, že pracovníci jsou vysoce proškoleni a naprostí profesionálové. Objednal jsem si tedy službu čištění koberců mechanickou technikou a v napětí očekával, jak to bude probíhat.

firma na čištění koberců
V domluvený den dorazili pracovníci A SERVISU. Vynesli do bytu mohutný kotoučový stroj a informovali mě o postupu. Byly svou prací tak nadšeni, že jsem začal pociťovat euforii ještě před samotným čistěním. Poté spustili kotoučový stroj a pustili se do díla. Nejprve vše vykartáčovali kotoučovým strojem. Ten vpracovává účinnou chemii do vláken a až k samému dnu koberce. Následně díky účinným kartáčům vše vytáhne na povrch v podobě pěny, která se odstraní vodním vysavačem. Výsledkem je načechraný, svěží, provoněný a hlavně čistý koberec.

Po pěšince nebylo ani památky. Jako by nikdy nebyla. Chlupy nebyli vůbec slepené. Nikde nebyl prach. Dokonce i zaschlé staré skvrny od kávy u stolku v obývacím pokoji zmizeli. Také jsem nevěděl, jak rozestavět nábytek, protože vytlačené důlky byly ta tam. Naprostá idylka. Okamžitě jsem se do koberce opět zamiloval a taktéž do profesionality společnosti A SERVIS.

 

Author: Marcela

Share This Post On

Submit a Comment