Spolehlivost firmy „ Výškové práce Praha 10“, která myje okna ve výškách, je základ

Okna ve vyšších patrech paneláku, ve kterém bydlí i naše maminka, umývá firma se speciálním vybavení pro tuto práci. Po několika nehodách, ke kterých tam ve spojitosti s mytím oken došlo, se rozhodlo, že je nutné tuto službu zajistit v zájmu bezpečí nájemníků. Jsme rádi, že je to takhle zajištěné, protože jak znám naši mamku, tak by nás určitě nenechala, ať jí pomůžeme, pustila by se do toho sama a třeba by se jí ještě něco stalo.

mytí oken ve výškách Jenomže nedávno došlo k jedné šokující události…   čistá okna jsou základ

Jenomže nedávno došlo k jedné šokující události. Zaměstnanec firmy, která výškové mytí oken měla na starosti, se při práci vloupal do jednoho z bytů a vykradl nájemníka. Firma nebyla řádně pojištěná, ani tato možnost nebyla nijak ošetřena ve smlouvě, a tak to vypadá, že okradený nedostane nic zpátky. S firmou se okamžitě ukončila spolupráce a hledala se jiná, která by měla takové situace ošetřeny.Mytí oken Praha 10

Vybrána byla firma  A SERVIS LIPKA, s.r.o., Mytí oken Praha 10  smlouva s ní už obsahovala všechny řádné náležitosti. Vzhledem k tomu, že si tato firma jako žádná jiná zakládá na pečlivém výběru důvěryhodných zaměstnanců, nebylo to možná ani zapotřebí, ale vždy je lepší mít nějakou záruku.

mytí, čištění a leštění oken   dokonale lesklá okna   mytí oken na nedostupných místech   čistící prostředky na okna

Maminka si novou firmu moc pochvaluje…

Maminka si novou firmu moc pochvaluje. Říkala, že ten rozdíl v kvalitě provedení práce je neskutečný. U té předchozí jí to nejdříve ani nepřišlo, ale až teď si uvědomila, jak špatně vyleštěná okna po sobě nechávali, byly samá šmouha. S A SERVISEM se to nedálo vůbec ani srovnat. Ten se věnuje pečlivě všem detailům a skla opouští až když jsou dokonale čistá a lesklá.

Mytí skleněných výloh   Mytí výškových budovumytí oken na plošině

Ptala jsem se maminky, jestli to firmě netrvá až příliš dlouho, když si zaměstnanci s prací tak vyhrají. Řekla mi, že vůbec ne, že jsou snad ještě rychlejší než ti předchozí. Mají to už prostě tak perfektně nacvičené, že na to žádný čas navíc nepotřebují. Mytí oken Praha 10

Author: Lucie

Share This Post On

Submit a Comment